Concessie Twente (2006-2013)
Twente | |
---|---|
OV-autoriteit | Regio Twente |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Duur | 8 jaar |
Periode | {{{periode}}} |
Concessietabel - Concessiekaart |
Inhoud
Algemeen
De concessie Twente is in 2005 gegund aan Connexxion. Een van de voorwaarden van de concessie is dat de diensten worden aangeboden in een universele huisstijl "Twents" genaamd. De invoering van de concessie betekende vooral een intensivering van vele buslijnen.
Buslijnen
Stadsdienst Enschede
- Lijn 1 Enschede, Wesselerbrink - UT/Langenkampweg
- Lijn 2: Enschede, Wesselerbrink - Deppenbroek
- Lijn 3: Enschede, Station NS - Glanerbrug, Ekersdijk
- Lijn 4: Enschede, Stroinkslanden - 't Zwering
- Lijn 5: Enschede, 't Zwering - Hogeland
- Lijn 6: Enschede, Stokhorst - Boekelo, Ganzebos
- Lijn 7: Station NS - Stokhorst (Servicelijn Noord) / Station NS - Helmerhoek (Servicelijn Zuid)
- Lijn 8: Hengelo, Kristenbos - Enschede, De Reulver (spitslijn)
- Lijn 9: Hengelo, Station NS - Enschede, Station NS
- Lijn 19 Enschede, Van Heekplein - Enschede, Go Planet (niteliner)
Stadsdienst Hengelo
- Lijn 10: Hengelo, Station NS - Veldwijk
- Lijn 11: Hengelo, Station NS - Hasseler Es
- Lijn 12: Hengelo, Groot Driene - Streekziekenhuis Midden Twente
- Lijn 13: Hengelo, Station NS - Hasseler Es
- Lijn 14: Hengelo, Station NS - Weerselo, Gemeentehuis
- Lijn 15: Hengelo, Station NS - Enschede, UT/Viaduct (spitslijn)
- Lijn 16: Hengelo, Station NS - Enschede, UT/Langenkampweg (spitslijn)
- Lijn 18: Hengelo, Sportlaan Driene - Enschede, Station NS (spitslijn)
Stadsdienst Almelo
- Lijn 21: Almelo, Centraal Station - Windmolenbroek (Ringlijn)
- Lijn 22: Almelo, Centraal Station - Windmolenbroek (Ringlijn)
- Lijn 23: Almelo, Centraal Station - Schelfhorst (Ringlijn)
- Lijn 24: Almelo, Centraal Station - Schelfhorst (Ringlijn)
- Lijn 25: Almelo, Centraal Station - Aalderinkshoek
- Lijn 26: Almelo, Centraal Station - Twenteborg Ziekenhuis
- Lijn 27: Almelo, Centraal Station - De Riet
- Lijn 28: Almelo, Centraal Station - Twentepoort Oost
Streeklijnen
- 20 Enschede Station NS - Haaksbergen - Neede - Borculo (uitgevoerd door Syntus)
- 51 Almelo Centraal - Hengelo Station NS
- 53 Hengelo Station NS - Beckum - Haaksbergen Busstation
- 59 Hengelo Station NS - Beckum - Haaksbergen Busstation
- 60 Enschede Station NS - Oldenzaal De Thij
- 61 Enschede Station NS - Overdinkel Schoolstraat
- 62 Enschede Station NS - Denekamp Onder de Linden
- 64 Almelo Centraal - Tubbergen - Ootmarsum - Oldenzaal Station NS - Overdinkel Schoolstraat
- 65 Oldenzaal Station NS - Oldenzaal Griekenlandlaan
- 66 Almelo Centraal - Fleringen - Oldenzaal Station NS
- 73 Enschede Station NS - P+R Zuiderval - Haaksbergen - Eibergen - Groenlo - Winterswijk Station NS (uitgevoerd door Syntus, snelbus)
- 74 Enschede Station NS - P+R Zuiderval - Haaksbergen - Eibergen - Groenlo - Doetinchem Station NS (uitgevoerd door Syntus, snelbus)
- 76 Enschede Station NS - Haaksbergen - Neede (uitgevoerd door Syntus, spitslijn)
- 80 Almelo Centraal - Vriezenveen - Westerhaar (uitgevoerd door Syntus)
- 81 Westerhaar - Hardenberg (uitgevoerd door Syntus)
- 82 Almelo Centraal - Westerhaar - Ommen (uitgevoerd door Syntus)
- 83 Almelo Centraal - Vriezenveen (uitgevoerd door Syntus)
- 84 Almelo Centraal - Vriezenveen - Westerhaar - Mariënberg (uitgevoerd door Syntus)
Buurtbussen
- Lijn 591 Tubbergen, Julianastraat - Bruinehaar, Driesprong
- Lijn 592 Borne, Station - Weerselo, Gemeentehuis
- Lijn 593 Oldenzaal, Station - De Lutte, R.K. Kerk
- Lijn 594 Den Ham, Brink - Nijverdal, Willem Alexanderstraat
- Lijn 595 Haaksbergen, Busstation - Buurse, Grens
- Lijn 596 Ootmarsum, Molenstraat - Denekamp, Busstation
- Lijn 599 Ootmarsum, Molenstraat - Rossum, Bibliotheek
Spoorlijnen
- Almelo - Mariënberg (uitgevoerd door Syntus)
Materieel
Voor de stads- en streeklijnen wordt de VDL Berkhof Ambassador 200 en één gelede Mercedes-Benz Citaro ingezet. Voor Buurtbussen wordt gebruik gemaakt van de Mercedes Sprinter 308. De treindienst Almelo - Mariënberg wordt verzorgd met Lint-treinstellen.