Lijn 412 Arnhem Hoflaan - Nijmegen Brabantse Poort
Voormalige buslijn 412 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Concessie | KAN zuid |
Lijnsoort | Interliner |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 412 is een voormalige interliner van Arnhem naar Nijmegen Dukenburg. Deze lijn vertrok in Arnhem vanaf de Hoflaan en reed via station Arnhem Velperpoort, station Elst en station Heyendaal naar station Dukenburg.
Lijn 412 reed elk half uur. De eerste twee ritten naar Nijmegen begonnen in Elst en Kronenburg. De laatste ritten van Arnhem eindigden in Elst. De eerste drie ritten naar Arnhem begonnen in Elst en de laatste twee ritten van Nijmegen eindigden in Elst.
Op onbekende datum is het eindpunt in Arnhem verlegd naar het Centraal Station.
Route
Halte | ||
Arnhem, Hoflaan | ||
Arnhem, Velperpoort NS | ||
Arnhem, Velperplein/van Muylwijkstraat | ||
Arnhem, Velperplein/Steenstraat | ||
Arnhem, Airborneplein | ||
Arnhem, Kronenburg | ||
Arnhem, Randweg | ||
Arnhem, Viaduct Kroonse Wal | ||
Elst, Station NS | ||
Elst, Brienenshof | ||
Nijmegen, Centrum | ||
Nijmegen, Heyendaal NS | ||
Nijmegen, Radboudziekenhuis | ||
Nijmegen, Winkelsteeg | ||
Nijmegen, Dukenburg NS |