Lijn 56 Zaandam Station NS - Assendelft Festina Lente
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 5 mei 2018 om 16:59
Voormalige buslijn 56 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek (2004-2010) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | Tot 2010 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (niet doordeweeks) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 56 reed van Zaandam via Westzaan en Nauerna naar Assendelft.
Route
Lijn 56 reed vanaf het station in Zaandam via de Hempont, Industriegebied Zuid en pont bij Nauerna richting Assendelft.
In de spitsuren eindigde eenmaal per uur een rit op de S. Spiersweg in Zaandam. Zaterdagavond en op zondag alle ritten.
Halte | ||
Zaandam, Station NS | ||
Zaandam, Houthavenkade | ||
Zaandam, Hemkade | ||
Zaandam, Zaanderhorn | ||
Zaandam, Gerrit Kiststraat | ||
Zaandam, Symon Spiersweg | ||
Zaandam, Willem Hooftkade | ||
Westzaan, Kleine Steng | ||
Nauerna, Pont Buitenhuizen | ||
Assendelft, Zuideinde | ||
Assendelft, Koreman | ||
Assendelft, Haster | ||
Assendelft, Van Vliet | ||
Assendelft, 't Witte Huis | ||
Assendelft, O.L. School | ||
Assendelft, Zaandammerweg | ||
Assendelft, De Zaaier | ||
Assendelft, Genieweg | ||
Assendelft, Simone de Beauvoirstraat | ||
Assendelft, Gemeentehuis | ||
Assendelft, Hornlaan | ||
Assendelft, Festina Lente |
Heden
Zie hier.