Lijn 402 Gruitrode Muisven - Hechtel Don Bosco College
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 402 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 402 rijdt van Gruitrode via Wijshagen, Meeuwen, Peer en Wijchmaal naar Hechtel.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden er twee ritten naar Hechtel en in de middagspits rijden er drie ritten naar Gruitrode.
- Op woensdag rijden er twee ritten rond het middaguur in plaats van de ritten in de middagspits.
Route
Halte | ||
Gruitrode, Muisven | ||
Gruitrode, Neerhovenstraat | ||
Gruitrode, Boshoven | ||
Bree, Galgenbergstraat | ||
Wijshagen, Muizendijkstraat | ||
Wijshagen, Grensstraat | ||
Wijshagen, Kerkstraat | ||
Wijshagen, Venstraat | ||
Wijshagen, Rietenstraat 2 | ||
Meeuwen, Gruitroderbaan | ||
Meeuwen, Genitsstraat Kapel | ||
Meeuwen, Boerenbond | ||
Meeuwen, Kerk | ||
Meeuwen, Weg naar Helchteren | ||
Meeuwen, Elzenstraat | ||
Meeuwen, Eikenstraat | ||
Peer, Deusterstraat | ||
Peer, Stevensweg | ||
Peer, Snow Valley | ||
Peer, Kraanbergstraat | ||
Peer, Scholencampus | ||
Peer, Pol Kip | ||
Peer, Rijksbasisschool | ||
Peer, Noordervest | ||
Peer, Agnetendal | ||
Peer, Kerk | ||
Wijchmaal, Dijkerstraat | ||
Wijchmaal, Sint-Trudostraat | ||
Wijchmaal, Station | ||
Hechtel, Peerderbaan 2 | ||
Hechtel, Peerderbaan 1 | ||
Hechtel, Welsh Guardplein | ||
Hechtel, Tussenstraat | ||
Hechtel, Don Bosco Straat | ||
Hechtel, Don Bosco College |