Lijn 676 Hank Kerkstraat - Andel Prinsentuin College
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Toekomstige buslijn 676 | |
Vervoerder(s) | Bravo (TCR i.o.v. Arriva) |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt vanaf | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 605 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 676 rijdt van Hank via Dussen, Meeuwen, Eethen, Genderen en Wijk en Aalburg naar het Prinsentuin College in Andel.
Dienstregeling
- In de ochtend worden twee ritten naar Andel gereden, in de middag twee ritten naar Hank.
Route
Halte | ||
Hank, Kerkstraat | ||
Hank, Jachtsloot | ||
Hank, Viaduct A27 | ||
Dussen, 't Middeltje | ||
Dussen, Van der Dussenlaan | ||
Meeuwen, Dorpsstraat | ||
Meeuwen, Van Buurenstraat | ||
Eethen, Provincialeweg | ||
Genderen, Genderensedijk | ||
Genderen, Hoofdstraat | ||
Genderen, Bulkstraat | ||
Genderen, Kelderstraat | ||
Wijk en Aalburg, Kromme Nol | ||
Wijk en Aalburg, Perzikstraat | ||
Andel, Prinsentuin College |
Geschiedenis
- Op 10 december 2017 werd lijn 676 geïntroduceerd. Tussen Hank en Meeuwen nam het de route over van lijn 606, maar de route werd uitgebreid en er werd voortaan op alle halten lang de route gestopt.