Lijn 91 Sliedrecht Stormrand - Rotterdam Zuidplein
Buslijn 91 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Rijdt sinds | 1 januari 2007 |
Voorganger(s) | 157, 257 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 91 rijdt van Sliedrecht via Papendrecht en Ridderkerk naar Rotterdam Zuidplein.
Route
Halte | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burgemeester Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Burgemeester Winklerplein | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Station Baanhoek | ||
Sliedrecht, Ouverture | ||
Papendrecht, Rosmolenweg | ||
Papendrecht, Geulweg | ||
Papendrecht, Kooihaven | ||
Papendrecht, Pieter Zeemanlaan | ||
Papendrecht, Zernikelaan | ||
Papendrecht, Willem Dreeslaan | ||
Papendrecht, Sterflat | ||
Papendrecht, Rozenstraat | ||
Papendrecht, Centrum | ||
Papendrecht, P.C. Hooftlaan | ||
Papendrecht, Jan Steenlaan | ||
Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Ridderkerk, P+R Oudelande | ||
Ridderkerk, Donkerslootweg | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Rotterdam, P+R Beverwaard | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Rotterdam, Keizerswaard | ||
Rotterdam, Klein Nieuwland | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
Rotterdam, Station Lombardijen | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |
Geschiedenis
Met ingang van 1 januari 2007 werden er geen doorgaande verbindingen parallel aan de MerwedeLingelijn meer geboden en werd lijn lijn 157 geknipt. Het gedeelte tussen Sliedrecht en Rotterdam werd samengevoegd met lijn 257 en kreeg het nieuwe lijnnummer 91.
Halte | ||
Sliedrecht, Burgemeester Winklerplein | ||
Sliedrecht, Kerk | ||
Sliedrecht, Waerthove | ||
Sliedrecht, Geulstraat | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Beversweer | ||
Sliedrecht, Craijensteijn |
Vanaf 13 december 2009 werd lijn 91 omgelegd via een nieuw deel van de HOV-D infrastructuur en ging deze geheel via de Deltalaan rijden i.p.v. via de Kerkbuurt. De route via de Kerkbuurt werd overgenomen door lijn 13. Per 2 januari 2011 werd op zaterdag nog maar 1x/uur gereden en vanaf 8 januari 2012 verviel halte Begraafplaats in Sliedrecht en werd voortaan via station Baanhoek gereden.
Halte | ||
Sliedrecht, Burgemeester Winklerplein | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Deltalaan | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Beversweer | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Papendrecht, Rosmolenweg |