Lijn 679 De Valk Gereformeerde Gemeente - Amersfoort Hoornbeeck College
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 14 aug 2017 om 13:19
Voormalige buslijn 679 | |
Vervoerder(s) | Van de Broek/Van Mil Tours i.o.v. Syntus |
Concessie | Veluwe (2011-2020) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 28 augustus 2011 t/m 19 augustus 2017 |
Voorganger(s) | 679 |
Opvolger(s) | 679 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 679 reed van De Valk via Harskamp, Kootwijkerbroek en Barneveld naar Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd naar Amersfoort gereden en in de middagspits naar De Valk.
Route
Halte | ||
De Valk, Gereformeerde Gemeente | ||
De Valk, Garage Veldhuizen | ||
Wekerom, A.G. Wijersweg | ||
Harskamp, Westenengerdijk | ||
Harskamp, Harscamp | ||
Harskamp, Kraatsweg | ||
Harskamp, Radioweg | ||
Harskamp, Kraaikamperweg | ||
Harskamp, Hoog Buurloseweg | ||
Stroe, Kootwijkerdijk | ||
Stroe, Ravenweg | ||
Kootwijkerbroek, Garderbroekerweg | ||
Kootwijkerbroek, Gereformeerde Kerk | ||
Kootwijkerbroek, Kosterijweg | ||
Kootwijkerbroek, Essenerweg | ||
Kootwijkerbroek, Nachtegaalweg | ||
Kootwijkerbroek, Wencopperweg | ||
Amersfoort, Hoornbeeck College |
Geschiedenis
Op 28 augustus 2011 werd niet langer via De Valk naar Wekerom gereden, maar via Wekerom naar De Valk. Daarnaast werd er ook via Kootwijkerbroek en Harskamp gereden.
Op een onbekende datum verviel de bediening van Barneveld.
Op 20 augustus 2017 kwam het eindpunt in De Valk te liggen bij de halte Coörperatie in plaats bij de Gereformeerde Gemeente.
Voormalige route(s)
Voormalige route in Barneveld
Halte | ||
Kootwijkerbroek, Wencopperweg | ||
Barneveld, Esvelderweg | ||
Barneveld, Linquenda | ||
Barneveld, Norschoterweg | ||
Barneveld, Rooseveltstraat | ||
Barneveld, Station Centrum | ||
Amersfoort, Van Lodensteincollege |