Lijn 79 Castricum Soomerwegh - Beverwijk Station
Versie door Chrysa (overleg | bijdragen) op 4 dec 2016 om 04:29 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl1}} {{LijnInfo |lijnnr=79 |route=Castricum - Heemskerk - Beverwijk |vervoerder=Connexxion |concessie=Haarlem-IJmond (2006-2015) |materieel=MAN Lio...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 79 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Haarlem-IJmond |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City CNG, Mercedes-Benz Citaro CNG, VDL Berkhof Procity |
Rijdt sinds | 10 december 2016 |
Voorganger(s) | 167 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 79 rijdt van Castricum via Heemskerk naar Beverwijk.
Route
Halte | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Händelstraat | ||
Castricum, Adm. De Ruyterlaan | ||
Castricum, De Santmark | ||
Castricum, Kleibroek | ||
Castricum, Koning Willemstraat | ||
Castricum, Mient | ||
Castricum, Station | ||
Castricum, Sportpark | ||
Castricum, Jachthuis | ||
Heemskerk, Camping Geversduin | ||
Heemskerk, Oude Jachthuis | ||
Heemskerk, Duinweg | ||
Heemskerk, Marquettelaan | ||
Heemskerk, Kerkweg | ||
Heemskerk, Mozartstraat | ||
Heemskerk, Ruysdaelstraat | ||
Heemskerk, Heemswijk | ||
Heemskerk, Helmlaan | ||
Heemskerk, De Smidse | ||
Heemskerk, Kraayenhofflaan | ||
Beverwijk, Borneostraat | ||
Beverwijk, Laan van Kanaan | ||
Beverwijk, Huiderlaan | ||
Beverwijk, Plantage | ||
Beverwijk, Florastraat | ||
Beverwijk, Populierenlaan | ||
Beverwijk, Zeestraat | ||
Beverwijk, Westerhoutplein | ||
Beverwijk, Beecksanghlaan | ||
Beverwijk, Rode Kruis Ziekenhuis | ||
Beverwijk, Station |
Geschiedenis
Op 11 december 2016 werd het beginpunt verlegd van station Castricum naar halte Soomerwegh.