Lijn 156 Hardinxveld Nieuweweg - Rotterdam Zuidplein (2004 - 2006)
Voormalige buslijn 156 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied (2003 - 2006) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Wright Commander |
Periode | 29 februari 2004 t/m 31 december 2006 |
Voorganger(s) | 156 |
Opvolger(s) | 691 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 156 reed van Hardinxveld via Sliedrecht en de A15 naar Ridderkerk en vervolgens door naar Rotterdam.
Dienstregeling
- Reed alleen in de ochtendspits twee ritten naar Rotterdam.
Route
Halte | ||
Hardinxveld, Nieuweweg | ||
Hardinxveld, Viaduct | ||
Hardinxveld-Giessendam, Wieling | ||
Hardinxveld-Giessendam, Pauwtjesmolen | ||
Hardinxveld-Giessendam, Station | ||
Giessendam, Weideveld | ||
Giessendam, Merwedestichting | ||
Giessendam, Wibautstraat | ||
Giessendam, Marsstraat | ||
Giessendam, Apollostraat | ||
Giessendam, Peulenlaan | ||
Sliedrecht, Synagoge | ||
Sliedrecht, Watertoren | ||
Sliedrecht, Stormrand | ||
Sliedrecht, Nachtegaallaan | ||
Sliedrecht, Burg. Feitsmapark | ||
Sliedrecht, Talmastraat | ||
Sliedrecht, Burg. Winklerplein | ||
Sliedrecht, Begraafplaats | ||
Sliedrecht, Lekstraat | ||
Sliedrecht, Maaslaan | ||
Sliedrecht, Prickwaert | ||
Sliedrecht, Merwebolder | ||
Sliedrecht, Beversweer | ||
Sliedrecht, Craijensteijn | ||
Ridderkerk, P+R Oudelande | ||
Ridderkerk, Donkerslootweg | ||
Ridderkerk, Sportlaan | ||
Rotterdam, Cannenburchstraat | ||
Rotterdam, Akkeroord | ||
Rotterdam, Keizerswaard | ||
Rotterdam, Klein Nieuwland | ||
Rotterdam, Kreekhuizenlaan | ||
Rotterdam, Station Lombardijen | ||
Rotterdam, Spinozaweg | ||
Rotterdam, Vaanweg | ||
Rotterdam, Zuidplein |
Geschiedenis
Met ingang van 29 februari 2004 werd lijn 156 verlengd naar Hardinxveld en vervielen de ritten in de vakantieperioden. Vanaf 1 januari 2007 werd lijn 156 omgenummerd naar lijn 691 en doorgetrokken naar Boven-Hardinxveld.