Lijn 92 Grave Busstation - Cuijk Station (2007-2015)
Buslijn 92 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 1 januari 2007 |
Voorganger(s) | 92 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 92 rijdt van Grave via Escharen, Langenboom, Mill en Haps naar Cuijk.
Route
Halte | ||
Grave, Busstation | ||
Grave, Stoofweg | ||
Grave, De Stoof | ||
Grave, Estersveld | ||
Grave, Prins Willem Alexanderplantsoen | ||
Escharen, Burg. de Bourbonplein | ||
Escharen, Beerschemaasweg/Veldweg | ||
Escharen, Brouwketel | ||
Escharen, Lage Heide | ||
Langenboom, 't Huuske | ||
Langenboom, MOB-Complex | ||
Langenboom, Dorpsstraat | ||
Langenboom, Bakkerij Verkerk | ||
Langenboom, Kerk | ||
Langenboom, Langenboomseweg | ||
Mill, Grinderij Thijssen | ||
Mill, De Heidebloem | ||
Mill, Weemhofweg | ||
Mill, Driesprong | ||
Mill, Fitland | ||
Mill, Hoogveldseweg | ||
Mill, Schoolstraat | ||
Mill, Van Hout | ||
Mill, Molenkuilweg | ||
Sint Hubert, Erica | ||
Sint Hubert, Pastoor Jacobsstraat | ||
Haps, Sint Hubertseweg | ||
Haps, Gemeentehuis | ||
Haps, Asterstraat | ||
Haps, Garage Peters | ||
Vianen, Louwerenberg | ||
Cuijk, De Hork | ||
Cuijk, Het Riet | ||
Cuijk, Station (Bontsestraat) |
Geschiedenis
Tot 1 januari 2007 reed lijn 92 op het traject Grave - Mill. Na de concessieovergang van BBA naar Arriva op 1 januari 2007 werd lijn 92 verlengd naar Cuijk.
2011: Per 12 december 2010 werd de route gewijzigd in Cuijk: De eindhalte werd verplaatst naar de westzijde van het station aan de Bontsestraat. De route er naar toe ging voortaan via industrieterrein 't Riet.
Op 14 december 2014 werd de oude concessie Oost-Brabant samengevoegd met de concessies Meierij en Midden-Brabant tot een nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding gewonnen door Arriva.
Vanwege de (zeer) geringe bezetting in de daluren werd voortaan tussen 08:35 en 14:35 een 8-persoonsbusje ingezet. Door het verschuiven van de dienstregeling werd voortaan geen gecombineerde dienstregeling met lijn 91 gereden.
Voormalige route(s)
Voormalige route in Cuijk (t/m 11 december 2010)
Halte | ||
Vianen, Louwerenberg | ||
Cuijk, Jan van Cuykstraat | ||
Cuijk, Aleidestraat | ||
Cuijk, Station |
Geschiedenis lijnvoering Grave - Mill (- Cuijk)
Verder in het verleden was het traject Grave - Mill en lijn 92 onderdeel van een streeklijn tussen Nijmegen en Boxmeer, welke geleidelijk ingekort werd tot Grave - Mill door bezuinigingen en concessieovergangen.
De volgende lijnen hebben onder lijnnummer 92 gereden tussen Grave en Mill (en Boxmeer):
- Lijn 19 Grave Autobusstation - Boxmeer Markt (onbekend; in ieder geval '61/'62 t/m '73/'74)
- Lijn 2 Nijmegen Station - Boxmeer Bejaarden-Centrum/Uden Markt (in ieder geval '76/77 en '77/'78)
- Lijn 19 Nijmegen Station - Boxmeer Bejaarden-Centrum/Uden Markt (in ieder geval '79/80)
- Lijn 91 Nijmegen Centraal Station - Uden Markt (onbekend t/m 30 mei 1987)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Maasziekenhuis (onbekend t/m 26 mei 1990)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Haps Gemeentehuis (27 mei 1990 t/m onbekend)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Boxmeer Gemeentehuis (onbekend t/m 27 mei 2000; in ieder geval al '97/'98)
- Lijn 592 Grave Busstation - Boxmeer Gemeentehuis (lijntaxi; 1 juni 1997 t/m 27 mei 2000)
- Lijn 92 Nijmegen Centraal Station - Sint Anthonis Dr. Verbeecklaan (28 mei 2000 t/m 4 januari 2003)
- Lijn 92 Grave Busstation - Sint Anthonis Dr. Verbeecklaan (5 januari 2003 t/m 13 december 2003)
- Lijn 92 Grave Busstation - Mill Fitland (14 december 2003 t/m 31 december 2006)
- Lijn 92 Grave Busstation - Cuijk Station (sinds 1 januari 2007)