Lijn 8 Utrecht, Station Lunetten - Wilhelminapark
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf NIET INGEVULD. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 8 | |
Vervoerder(s) | U-OV (Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 8 |
Frequenties
| |
Spits | 8x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 4x/uur |
Zaterdag | 3-6x/uur |
Zondag | 2-4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 8 rijdt van station Utrecht Lunetten via Tolsteeg, station Utrecht Centraal, het Centrum, Wittevrouwen en de Sterrenwijk naar Wilhelminapark.
Route
Halte | ||
Utrecht, Station Lunetten | ||
Utrecht, Betuwe | ||
Utrecht, Sleeswijk | ||
Utrecht, De Koppel | ||
Utrecht, Simplonbaan | ||
Utrecht, Dolomieten | ||
Utrecht, Stelviobaan | ||
Utrecht, Brennerbrug | ||
Utrecht, Slotlaan | ||
Utrecht, Robijnlaan | ||
Utrecht, Smaragdplein | ||
Utrecht, Tolsteegplantsoen | ||
Utrecht, Vondellaan | ||
Utrecht, Bleekstraat | ||
Utrecht, CS Centrumzijde | ||
Utrecht, Vredenburg | ||
Utrecht, Neude | ||
Utrecht, Janskerkhof | ||
Utrecht, Stadsschouwburg | ||
Utrecht, Maliebaan | ||
Utrecht, Burg. Reigerstraat | ||
Utrecht, Oudwijkerdwarsstraat | ||
Utrecht, Oosterstraat | ||
Utrecht, Homeruslaan | ||
Utrecht, Adriaen van Ostadelaan | ||
Utrecht, Pieter Breughelstraat | ||
Utrecht, Hobbemastraat | ||
Utrecht, Prins Hendriklaan | ||
Utrecht, De Hoogstraat | ||
Utrecht, Dillenburgstraat | ||
Utrecht, Rosarium | ||
Utrecht, Prinsesselaan | ||
Utrecht, Snellenlaan/Oorsprongpark |
Geschiedenis
Met ingang van 14 december 2014 kreeg lijn 8 zijn definitieve route en werd deze over de route van de voormalige pendelbus 18 doorgetrokken naar het Wilhelminapark.