Lijn 62 Delft, Abtswoudsepark - Aan 't Verlaat
Voormalige buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | Westnederland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | oktober 1990 t/m 25 augustus 1994 |
Voorganger(s) | Lijn 62 |
Opvolger(s) | Lijn 62 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Dal | 4x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 62 reed van Tanthof via Buitenhof, het Westerkwartier, Station Centrum en door het Centrum naar de Bomenbuurt.
Route
Halte | ||
Delft, Abtswoudsepark | ||
Delft, Latijns-Amerikalaan | ||
Delft, Vrijheidslaan | ||
Delft, In de Hoven | ||
Delft, Diepenbrockstraat | ||
Delft, Pijperring | ||
Delft, Van der Slootsingel | ||
Delft, Chopinlaan | ||
Delft, Mozartlaan | ||
Delft, César Franckstraat | ||
Delft, Brahmslaan | ||
Delft, Revalidatiecentrum | ||
Delft, Westlandseweg | ||
Delft, Marlotlaan | ||
Delft, Buitenwatersloot | ||
Delft, Jacoba van Beierenlaan | ||
Delft, Krakeelpolderweg | ||
Delft, Station Centrum | ||
Delft, Peperstraat | ||
Delft, Markt | ||
Delft, Nieuwe Langendijk | ||
Delft, Bieslandhof | ||
Delft, Tweemolentjeskade | ||
Delft, Aan 't Verlaat | ||
Delft, Arubastraat | ||
Delft, Bankastraat | ||
Delft, Brasserskade | ||
Delft, Ypenburg | ||
Delft, Sportpark Brasserskade |
Geschiedenis
Deze lijnvoering ontstond medio oktober 1990 toen het traject verlengd werd van In de Hoven naar het Abtswoudsepark.
In de dienstregeling 1993/1994 werd op maandag t/m zaterdag overdag 2x/uur het hele traject gereden en 2x/uur tussen Aan 't Verlaat en In de Hoven. In de spitsuren en op zaterdag in de drukste richting werd wel 4x/uur het hele traject gereden. In de avonduren en op zondag werd 2x/uur gereden tussen Sportpark Brasserskade en het Abtswoudsepark.
Op 26 augustus 1994 kwam de verlenging van tramlijn 1 naar Delft Tanthof gereed. Het buslijnennet in Delft werd op die datum grondig gewijzigd. De nieuwe route van lijn 62 liep voortaan van het Abtswoudsepark via het Ziekenhuis, Station Centrum, het Centrum en de Bomenwijk naar Sportpark Brasserskade. In het Centrum ging de bus een lusroute rijden, heen via de Markt en terug via In de Veste. De gezamenlijke dienstregeling in combinatie met lijn 60 bleef gehandhaafd.