Lijn 21 Almelo, Centraal Station - Windmolenbroek
Buslijn 21 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Twents |
Materieel | VDL Berkhof Citea |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 21 rijdt van station Almelo een grote lusroute via het Centrumplein, De Riet en Windmolenbroek.
De route in de tegengestelde richting wordt gereden door lijn 22.
Route
Halte | ||
Almelo, Centraal | ||
Almelo, Centrumplein | ||
Almelo, De Wingerd | ||
Almelo, De Koppel | ||
Almelo, Sporthal Rembrandtlaan | ||
Almelo, Fr. van Eedenstraat | ||
Almelo, Stadion | ||
Almelo, Woonboulevard | ||
Almelo, Zieknhuisgroep Twente | ||
Almelo, Nieuw Witvoet | ||
Almelo, De Taling | ||
Almelo, De Specht | ||
Almelo, De Patrijs | ||
Almelo, De Putter | ||
Almelo, De Mees | ||
Almelo, De Kolibrie | ||
Almelo, De Hop | ||
Almelo, Winkelcentrum Windmolenbroek | ||
Almelo, De Boerenzwaluw | ||
Almelo, De Ara |
Keringen
- Lijn 21 keert op Almelo Centraal altijd op lijn 23.
Geschiedenis
Op 14 december 2003 kreeg elke wijk van Almelo zijn eigen lijnnummering. De lijnen 21 en 22 gingen voortaan van/naar Windmolenbroek rijden.
In de dienstregeling 2008 werd nog de gehele week door 2x/uur gereden.
Op 8 december 2013 nam Syntus het busvervoer in Twente over ten koste van Connexxion.