Lijn 57/1 Ciney Place Monseu - Leignon Ecole Libre
Schoolbuslijn 57/1 in België Bekijk de voormalige lijnen 57/1 | |
Vervoerder(s) | TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Materieel | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 57/1 rijdt van Ciney via Leignon, Corbion, Leignon en Chapois naar Leignon.
Route
Halte | ||
Ciney, Place Monseu | ||
Ciney, Hôtel de Ville | ||
Ciney, Centre Médical | ||
Ciney, Piscine | ||
Ciney, Route de Custinne | ||
Ciney, Golinvaux | ||
Leignon, Ecole Libre | ||
Leignon, Rue de Custinne | ||
Corbion, Centre | ||
Leignon, Rue de Corbion 16 | ||
Leignon, Rue Somelette 2 | ||
Leignon, Rue Somelette 18 | ||
Leignon, Rue Somelette 25 | ||
Leignon, Route de Rochefort 157 | ||
Chapois, Place du Forgniat | ||
Chapois, Eglise | ||
Chapois, Place du Forgniat | ||
Leignon, Ecole Communale | ||
Leignon, Route de Rochefort 157 | ||
Leignon, Gare | ||
Leignon, Ecole Libre |