Lijn 62 Loppersum Station - Uithuizen Station
Buslijn 62 | |
Vervoerder(s) | UVO/Van Dijk |
Concessie | Kleinschalig OV Groningen-Drenthe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/(2) uur |
Avond | 1x/dag (LijnBelBus) |
Zaterdag | 5x/dag (LijnBelBus) |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 62 rijdt van Loppersum via Westeremden, Garsthuizen, Eppenhuizen en Zandeweer naar Uithuizen.
In de ochtendspits richting Uithuizen wordt niet via Westeremden gereden, er wordt dan wel via de N999 gereden. In de richting Loppersum wordt wel via Westeremden gereden, maar niet via e N999.
Route
Halte | ||
Loppersum, Station | ||
Loppersum, Stork | ||
Westeremden, Fiveldijk | ||
Westeremden, Molenweg | ||
Westeremden, Kerk | ||
Westeremden, Molenweg | ||
Westeremden, Moeke's Hoes | ||
Garsthuizen, Coolmanspad | ||
Garsthuizen, Smydingheweg 29 | ||
Garsthuizen, Kerk | ||
Garsthuizen, Kraaibek | ||
Eppenhuizen, N999 | ||
Eppenhuizen, Kerk | ||
Zandeweer, Molen | ||
Zandeweer, Hoofdstraat | ||
Doodstil, Veilingweg | ||
Uithuizen, Havendwarsweg | ||
Uithuizen, J. Cohenstraat | ||
Uithuizen, Wilgenbos | ||
Uithuizen, Geraldadrift | ||
Uithuizen, De Laan | ||
Uithuizen, Station |