Lijn 179 Hoofddorp Station - Amsterdam Station Sloterdijk
Voormalige buslijn 179 | |
Vervoerder(s) | Connexxion, TCR |
Concessie | Amstelland-Meerlanden |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | MAN Lion's City TÜ, Mercedes-Benz Citaro LE |
Periode | t/m 8 december 2012 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 179 reed van Hoofddorp Station via het Spaarne Ziekenhuis, Halfweg en Zwanenburg naar Amsterdam. Het traject binnen Hoofddorp werd alleen doordeweeks 1x/uur gereden.
's Avonds en 's weekends werd, alleen richting Halfweg, één keer per uur via Suikerfabriek naar Halfweg Wilgenlaan gereden.
Ten behoeve van veel scholieren reed sinds 26 februari 2012 doordeweeks richting Hoofddorp één rit een andere route in Hoofddorp.
Diverse ritten op deze lijn werden in opdracht van Connexxion uitgevoerd door TCR.
Route
Halte | ||
Hoofddorp, Station | ||
Hoofddorp, Nieuweweg | ||
Hoofddorp, Hoofddorp Centrum | ||
Hoofddorp, Marktplein | ||
Hoofddorp, Stationsweg | ||
Hoofddorp, De Meerstede | ||
Hoofddorp, Oranjestraat | ||
Hoofddorp, Wallenbergstraat | ||
Hoofddorp, Litulistraat | ||
Hoofddorp, Wilsonstraat | ||
Hoofddorp, Kaj Munkweg | ||
Hoofddorp, Houtwijkerveld | ||
Hoofddorp, Overbos | ||
Hoofddorp, Spaarne Ziekenhuis | ||
Halfweg, Vinkebrug | ||
↑ | Zwanenburg, Wilgenlaan | |
Zwanenburg, Seevank | ||
Zwanenburg, Kinheim | ||
Zwanenburg, Nauerna | ||
Zwanenburg, Troelstralaan | ||
Zwanenburg, Piersonstraat | ||
Zwanenburg, De Olm | ||
Zwanenburg, Wilgenlaan | ||
Halfweg, Oranje Nassaustraat | ||
Amsterdam, Arlandaweg | ||
Amsterdam, Station Sloterdijk |