Lijn 445 Brasschaat Kerk - Kalmthout GITOK 1
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:57 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Schoolbuslijn 445 in België Bekijk de voormalige lijnen 445 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | |
Frequenties | |
Spits | 1x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 445 rijdt van Brasschaat via Gooreind en Wuustwezel naar Kalmthout.
Route
Halte | ||
Brasschaat, Kerk | ||
Brasschaat, Door Verstraetelei | ||
Brasschaat, Prins Kavellei | ||
Brasschaat, Torenhof | ||
Brasschaat, Pauwelslei | ||
Brasschaat, Bethanielei | ||
Brasschaat, Wipstraat | ||
Brasschaat, Sint-Jobsteenweg | ||
Brasschaat, Struikenlaan | ||
Gooreind, Koersdreef | ||
Gooreind, Kochdreef | ||
Gooreind, Bosduinstraat | ||
Gooreind, De Vennekens | ||
Gooreind, Dorp | ||
Gooreind, De Verellenlaan | ||
Gooreind, Klooster | ||
Gooreind, Martendijk | ||
Wuustwezel, Beersgat | ||
Wuustwezel, Kouterstraat | ||
Wuustwezel, Sint-Willibrordusstraat | ||
Wuustwezel, Sint-Godelievestraat | ||
Wuustwezel, Witgoorsebaan | ||
Achterbroek, Duffelaarstraat | ||
Achterbroek, Kerk | ||
Achterbroek, J. van de Berg | ||
Achterbroek, Regina Pacis | ||
Achterbroek, Kruisboshof | ||
Kalmthout, Achterbroeksteenweg | ||
Kalmthout, GITOK 2 | ||
Kalmthout, Sint-Vincentius | ||
Kalmthout, Kerk | ||
Kalmthout, Foxemaatstraat | ||
Kalmthout, Kon. Elisabethstraat | ||
Kalmthout, Bareelstraat | ||
Kalmthout, Heidestatiestraat | ||
Kalmthout, GITOK 1 |