Lijn 370 Leuven Gasthuisberg - Diest Station
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 00:49 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
| ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Lijn 370 rijdt van Leuven via Kessel-Lo, Linden, Pellenberg, Lubbeek, Sint-Joris-Winge, Tielt, Bekkevoort en Assent naar Diest.
Voor scholieren bestaan in de spitsuren vele afwijkende eindpunten, omwille van de leesbaarheid zijn deze niet weergegeven. In de dal- en avonduren wordt maar 1x/uur gereden tussen Tielt en Diest. De nachtbusritten op vrijdag- en zaterdagnacht rijden alleen tussen Leuven Station en Tielt Berg, deze rijden ook via Linden Dorp.
Route
Halte | ||
Leuven, Gasthuisberg | ||
Leuven, Herestraat | ||
Leuven, Groefstraat | ||
Leuven, Sint-Jacobsplein | ||
Leuven, Sint-Rafaëlkliniek | ||
Leuven, Sint-Pieterskliniek | ||
Leuven, D. Boutslaan | ||
Leuven, Fochplein | ||
Leuven, J. Stasstraat | ||
Leuven, Station | ||
Leuven, Stelplaats | ||
Kessel-Lo, Martelarenlaan | ||
Kessel-Lo, Heilig Hartkerk | ||
Kessel-Lo, Valvekensstraat | ||
Kessel-Lo, Heidebergstraat | ||
Kessel-Lo, Klooster | ||
Linden, J. Davidtsstraat | ||
Linden, Raychem | ||
Linden, Wolvendreef | ||
Linden, Kerk | ||
Linden, Kortestraat | ||
Linden, Galgenstraat | ||
Pellenberg, Lindestraat | ||
Lubbeek, Houwaartseweg | ||
Lubbeek, Ledigheid | ||
Lubbeek, Melkerij | ||
Lubbeek, Kraaiwinkelstraat | ||
Lubbeek, Weg naar Lubbeek | ||
Lubbeek, Vosken | ||
Lubbeek, Schubbeek | ||
Sint-Joris-Winge, Tweevijverstraat | ||
Sint-Joris-Winge, Aarschotsebaan | ||
Sint-Joris-Winge, Dorp | ||
Sint-Joris-Winge, Glabbeeksesteenweg | ||
Sint-Joris-Winge, Hoek | ||
Tielt, Kiekenbos | ||
Tielt, Stelplaats | ||
Tielt, Blerebergstraat | ||
Tielt, Keulenstraat | ||
Tielt, Gemeentehuis | ||
Tielt, Kruisstraat | ||
Tielt, Broekstraat | ||
Tielt, Voortstraat | ||
Tielt, Beurt | ||
Tielt, Rest | ||
Tielt, Zandstraat | ||
Tielt, Stekstraat | ||
Tielt, Berg | ||
Tielt, Horenweg | ||
Tielt, Tomberg | ||
Bekkevoort, Oude Tiensebaan | ||
Bekkevoort, Schillekensberg | ||
Bekkevoort, Kerk | ||
Bekkevoort, Gemeentehuis | ||
Assent, Meerbeek | ||
Assent, Oprit A2 | ||
Assent, Nieuwstraat | ||
Assent, Zandstraat | ||
Kaggevinne, Leuvensestraat 216 | ||
Kaggevinne, Nieuwstraat | ||
Kaggevinne, Zandstraat | ||
Diest, Frankenstraat | ||
Diest, Leuvensepoort | ||
Diest, Hasseltsepoort | ||
Diest, Sint-Jansplein | ||
Diest, Stadion | ||
Diest, Euro Shoe | ||
Diest, Atheneum | ||
Diest, Station |
Geschiedenis
Wegens algemene bezuinigingen bij De Lijn gingen de nachtbussen op vrijdag- en zaterdagnacht met ingang van 16 april 2012 via Linden Dorp rijden ter vervanging van nachtbus 372, welke opgeheven werd.