Lijn 218 Gorinchem Station NS - Utrecht Centraal Station
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 23 nov 2011 om 19:13 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=218 |vervoerder=Connexxion |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=1-2x/uur |frequentie_dal=1x/uur |frequentie_avond=1x/uur |frequentie_zaterdag…')
Voormalige buslijn 218 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | t/m 31 december 2002 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 218 reed van Gorinchem via Arkel, Meerkerk, Lexmond en Vianen naar Utrecht.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Gorinchem, Station NS | ||
Arkel, Station NS | ||
Meerkerk, Postkantoor | ||
Lexmond, Nieuwe Rijksweg | ||
Vianen, Amaliastein | ||
Vianen, Busstation Lekbrug | ||
Utrecht, 24-Oktoberplein | ||
Utrecht, Graadt van Roggenweg | ||
Utrecht, Westplein | ||
Utrecht, Centraal Station |