Lijn 868 Castricum Station - Castricum aan Zee Strand
Tijdelijke buslijn 868 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Zomerbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | Zomer 2009, 2010, 2011 |
Reden | Onbekend |
Frequenties | |
Spits | 2x/uur (alleen avondspits) |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.45) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 868 rijdt van Castricum via Bakkum naar Castricum aan Zee.
Route
Halte | ||
Castricum, Station NS | ||
Castricum, Mient | ||
Castricum, Pr. Beatrixstraat | ||
Castricum, Dorpsstraat | ||
Castricum, Geesterduin | ||
Castricum, Handelstraat | ||
Castricum, Adm. de Ruyterlaan | ||
Castricum, De Santmark | ||
Bakkum, Wouterland | ||
Bakkum, v. Bergenlaan | ||
Bakkum, Zeeweg | ||
Bakkum, Prov. Kampeerterrein | ||
Castricum aan Zee, Strand |