Lijn 112 Blaricum Carpoolplaats - Amersfoort NS
Buslijn 112 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Gooi- en Vechtstreek |
Lijnsoort | schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 2x per ochtend, 3x per middag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 112 rijdt van Blaricum naar Amersfoort. 's Ochtends rijdt deze lijn naar Amersfoort en 's middags naaar Blaricum. Lijn 112 rijdt niet in de schoolvakanties.
Route
Halte | ||
Blaricum, Carpoolplaats | ||
Amersfoort, GSG Paladijnenweg | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Groningerstraat | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Centraal Station |