Lijn 87 Antwerpen Van Eedenplein - Zwijndrecht P+R Melsele
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 87 in België | |
Vervoerder(s) | Groep Waaslandia i.o.v. De Lijn |
Vervoerregio | Antwerpen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool A300, MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 19:35) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 87 rijdt van Antwerpen via Burcht naar Zwijndrecht.
Dienstregeling
- Op zaterdag wordt de dienstregeling pas na 12:00 opgestart.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Van Eedenplein | ||
Antwerpen, Halewijn | ||
Antwerpen, Pluvierstraat | ||
Antwerpen, Vlaams Hoofdlaan | ||
Antwerpen, Galgenweel | ||
Antwerpen, Burchtse Weel | ||
Burcht, Koningin Astridlaan | ||
Burcht, Kaai | ||
Burcht, Kerkplein | ||
Burcht, Kloosterstraat | ||
Burcht, Boomgaardstraat | ||
Burcht, Zwijndrechtsestraat | ||
Zwijndrecht, Elsschotstraat | ||
Zwijndrecht, Station | ||
Zwijndrecht, Regenbooglaan | ||
Zwijndrecht, Dorp | ||
Zwijndrecht, Hof ter Rijen | ||
Zwijndrecht, P+R Melsele |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanwege de slechte financiële situatie van De Lijn werd in 2012 een actieplan uitgevoerd. In dit plan werden diverse maatregelen genomen voor betere financiën. Eén van deze maatregelen was dat het aanbod van het busvervoer beter afgestemd zou worden op de vraag. Voor deze lijn gold dat per 17 mei 2012 alle ritten op zaterdagochtend voor 09:00, op zaterdagavond na 19:00 en op zondag de hele dag kwamen te vervallen vanwege de geringere bezetting.
Vanaf een onbekend moment vervielen de ritten op zaterdag tussen 09:00 - 12:00.