Lijn T6 Mülheim, Friedrich-Freye-Straße - Am Biestenkamp
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 23 jul 2023 om 17:27
Voormalige nachtbelbuslijn T6 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Ruhrbahn |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Taxibus |
Periode | ... t/m 6 augustus 2023 |
Opvolger(s) | T6 |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Dinsdagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Woensdagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Donderdagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
Vrijdagnacht | 1x/uur |
Zaterdagnacht | 1x/uur |
Zondagnacht | 1x/uur (tot 1:00) |
De lijn reed in de nacht na de genoemde dag(en) |
---|
Lijn T6 reed van Mülheim Saarn naar Mintard.
Dienstregeling
- Alle ritten reden als belbus.
- Bij de halte Friedrich-Freye-Straße bestond aansluiting op lijn NE10.
Route
Halte | ||
Mülheim, Friedrich-Freye-Straße | ||
Mülheim, Klostermarkt | ||
Mülheim, Aubergweg | ||
Mülheim, Dicken am Damm | ||
Mülheim, Haus Kron | ||
Mülheim, Staader Loch | ||
Mülheim, Mintard Wasserbahnhof | ||
Mülheim, Mintard Kirche | ||
Mülheim, Am Biestenkamp |
Geschiedenis
Op 7 augustus 2023 werd de dienstregeling in de stad Mülheim opnieuw vormgegeven. Lijn T6 werd verlengd van Mintard naar Kettwig.