Lijn 893 Mechernich, Bahnhof - Kommern Grundschule
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 30 dec 2021 om 15:35
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 893 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Schäfer |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | MAN Lion's City Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/dag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 893 rijdt van Mechernich Stadtmitte via Roggendorf, Denrath, Strempt, Stadtmitte en Katzvey naar Kommern.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van de halte Burghofstraße naar Mechernich Bahnhof en één rit van Mechernich Bahnhof naar Kommern Grundschule. In de middag rijden op beide trajecten twee ritten in de omgekeerde richting.
Route
Halte | ||
Mechernich, Bahnhof | ||
Mechernich, Mühlenpark | ||
Mechernich, Roggendorf | ||
Mechernich, Denrath | ||
Mechernich, Stollenhütte | ||
Mechernich, Strempt Post | ||
Mechernich, Stollenhütte | ||
Mechernich, Denrath | ||
Mechernich, Roggendorf | ||
Mechernich, Mühlenpark | ||
Mechernich, Bahnhof | ||
Mechernich, Stiftsweg | ||
Mechernich, Bahnhof | ||
Mechernich, Stiftsweg | ||
Mechernich, Feytal | ||
Mechernich, Kläranlage | ||
Mechernich, Katzvey | ||
Mechernich, Kommern Süd | ||
Mechernich, Hermann-Bank-Straße | ||
Mechernich, Andersenweg | ||
Mechernich, Gielsgasse | ||
Mechernich, Burghofstraße | ||
Mechernich, Kommern Grundschule |
Geschiedenis
Op 14 juni 2020 werd de halte Becherhofer Weg hernoemd in Hermann-Bank-Straße en de halte Becherhofer Kreuz in Andersenweg. Tevens kwam de halte Am Bruch vervallen en werd de halte Kommern Süd aan de route toegevoegd.