Lijn 389 Beaufays Air Pur - Nessonvaux École Communale
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 389 in België | |
Vervoerder(s) | Cie des Autobus Liégeois i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro ((2) LE / II / G / II G / 2 G) Mercedes-Benz Conecto Iveco Crossway LE Irisbus Crossway LE |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 0-1x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 389 rijdt van Beaufays via Péry, Le Thier, Trooz, Prayon, Forêt, Prayon, La Brouck, Prayon, Trooz en Fraipont naar Nessonvaux.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Beaufays naar Nessonvaux.
- Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Fraipont naar Beaufays.
- Op overige dagen rijdt in de middagspits één rit van Fraipont naar Beaufays.
Route
Halte | ||
Beaufays, Air Pur (Rue de Louveigné) | ||
Beaufays, Route de Trooz | ||
Beaufays, Sous l'Abbaye | ||
Trooz, Péry (École Communale) | ||
Trooz, Rue de l'Espérance | ||
Trooz, Café de l'Oasis | ||
Trooz, Sainry (Rue au Thier) | ||
Trooz, Rue au Thier | ||
Trooz, Ferme | ||
Trooz, Cité des Thiers | ||
Trooz, Ferme | ||
Trooz, Rue au Thier | ||
Trooz, Sainry (Rue Sainry) | ||
Trooz, Sentier Lonhienne | ||
Trooz, Esseler | ||
Trooz, Avenue Fica | ||
Trooz, Gare S.N.C.B. | ||
Prayon, École | ||
Prayon, Casino | ||
Prayon, Villa Jean | ||
Prayon, Maison Communale (Rue Noirivaux) | ||
Prayon, Petit Pont Cité | ||
Prayon, Fonds de Forêt | ||
Forêt, Église | ||
Prayon, Moulin Maréchal | ||
Prayon, Forêt Bay Bonnet | ||
Prayon, Fours à Chaux | ||
Prayon, Forêt Bay Bonnet | ||
Prayon, Moulin Maréchal | ||
Forêt, Église | ||
Prayon, Fonds de Forêt | ||
Prayon, Petit Pont Cité | ||
Prayon, Maison Communale (Rue Noirivaux) | ||
Prayon, La Brouck | ||
Prayon, La Brouck Église | ||
Prayon, La Brouck | ||
Prayon, Maison Communale (Rue Grand'Rue) | ||
Prayon, Villa Jean | ||
Prayon, Casino | ||
Prayon, École | ||
Trooz, Gare S.N.C.B. | ||
Trooz, Fenderie | ||
Trooz, Ry de Mosbeux | ||
Trooz, Chapelle | ||
Trooz, Carrière de Forêt | ||
Trooz, Ry de Targnon | ||
Fraipont, Basse Fraipont | ||
Fraipont, Pont de la Vesdre | ||
Fraipont, Église | ||
Fraipont, École d'Havegnée | ||
Nessonvaux, Passerelle | ||
Nessonvaux, Coucoumont | ||
Nessonvaux, Rue Général de Gaulle (Rue Général de Gaulle) | ||
Nessonvaux, Place Vandervelde | ||
Nessonvaux, École Communale | ||
Vaux-sous-Olne, Route de Soiron | ||
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Na de grote overstromingen in juli 2021 kon een deel van het traject niet meer bediend worden, wegens de kapotte brug bij Prayon. Vanaf 1 september 2021, na de vakantie, werd daarom rechtstreeks tussen Trooz Avenue Fica en Trooz Fenderie gereden. Het station van Trooz en alle haltes in Prayon, Forêt en La Brouck werden niet bediend. Om niet onderweg 20 minuten stil te moeten blijven staan, was de dienstregeling aangepast. Alle bussen vertrokken 10 minuten later van hun beginpunt en kwamen 10 minuten eerder op hun eindpunt aan.