Lijn 600 Bonn, Graurheindorf Kranenweg - Ippendorf Altenheim
Buslijn 600 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | SWB |
Verkeersverbond | VRS |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Bonn |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro MAN Lion's City |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 2-3x/uur |
Zaterdag | 2-3x/uur |
Zaterdagavond | 2-3x/uur |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 600 rijdt van Bonn Graurheindorf via Castell, Hauptbahnhof, Südstadt en Venusberg naar Ippendorf.
Dienstregeling
- Van maandag tot en met zaterdag wordt de frequentie na circa 20:30 uur verlaagd van 3x/uur naar 2x/uur.
- Op zaterdag wordt de frequentie na circa 9:30 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur.
- Op zondag wordt de frequentie na circa 11:30 uur verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
- Van maandag tot en met zaterdag rijden de eerste twee ritten via Uniklinikum Süd.
- In combinatie met lijn 601 wordt op een gedeelte van de route een verhoogde frequentie aangeboden.
Route
Halte | ||
Bonn, Graurheindorf Kranenweg | ||
Bonn, Graurheindorf Hafen/BWI | ||
Bonn, Werftstraße | ||
Bonn, Friesenweg | ||
Bonn, Bataverweg | ||
Bonn, Pädagogische Fakultät | ||
Bonn, Augustinum | ||
Bonn, Nordstraße | ||
Bonn, An der Esche | ||
Bonn, Beethovenhalle und SWB | ||
Bonn, Brüdergasse/Bertha-von-Suttner-Platz | ||
Bonn, Markt | ||
Bonn, Sandkaule/Bertha-von-Suttner-Platz | ||
Bonn, Opernhaus | ||
Bonn, Bertha-von-Suttner-Platz/Beethovenhaus | ||
Bonn, Friedensplatz | ||
Bonn, Thomas-Mann-Straße | ||
Bonn, Hauptbahnhof | ||
Bonn, Poppelsdorfer Allee | ||
Bonn, Sankt-Petrus-Krankenhaus | ||
Bonn, Weberstraße | ||
Bonn, Wilhelm-Levison-Straße | ||
Bonn, Luisenstraße | ||
Bonn, Geißlerstraße | ||
Bonn, Graf-Stauffenberg-Straße | ||
Bonn, Gregor-Mendel-Straße | ||
Bonn, Heinrich-Lützeler-Straße | ||
Bonn, Marienhospital | ||
Bonn, Friedrichsruh | ||
Bonn, Casselsruhe | ||
Bonn, Sertürnerstraße | ||
Bonn, Uniklinikum Nord | ||
Bonn, Kiefernweg | ||
Bonn, Uniklinikum Hauptpforte | ||
Bonn, Uniklinikum Süd | ||
Bonn, Uniklinikum Hauptpforte | ||
Bonn, Kiefernweg | ||
Bonn, Uniklinikum Nord | ||
Bonn, Sertürnerstraße | ||
Bonn, Haus Venusberg | ||
Bonn, Kiefernweg | ||
Bonn, Don-Bosco-Straße | ||
Bonn, Jugendherberge | ||
Bonn, Saalestraße | ||
Bonn, Im Erlenbusch | ||
Bonn, Ippendorf Altenheim |
Geschiedenis
Op 9 december 2018 werd de dienstregeling doordeweeks uitgebreid. In de avonduren werd voortaan een uur langer de frequentie van 3x/uur aangehouden, waardoor de frequentie pas na circa 20:30 uur werd afgebouwd.
Op 28 augustus 2019 werd de dienstregeling in het weekend uitgebreid. Op zaterdag werd overdag de frequentie tot circa 20:30 uur verhoogd van 2x/uur naar 3x/uur en op zondagochtend werd de halfuursdienst om 9:30 uur in plaats van om 11:00 uur opgestart. Tevens werd de halte Graurheindorf Hafen hernoemd in Graurheindorf Hafen/BWI.
Op 11 december 2022 werd de frequentieverhoging op zondag twee uur naar achteren geschoven waardoor pas vanaf 11:30 uur in plaats van 9:30 uur 2x/uur werd gereden.