Lijn N83 Münster, Meckmannweg - Fachklinik Hornheide
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 18 jul 2022 om 21:31
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Nachtbuslijn N83 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Nachtbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G |
Frequenties
| |
Maandagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
Dinsdagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
Woensdagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
Donderdagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
Vrijdagnacht | 1-2x/uur |
Zaterdagnacht | 1-2x/uur |
Zondagnacht | 2x/uur (tot 1:00) |
De lijn rijdt in de nacht na de genoemde dag(en) | |
---|---|
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
Lijn N83 rijdt van Münster Mecklenbeck via Aaseestadt, Hauptbahnhof en Mauritz Mitte naar Handorf.
Dienstregeling
- Deze lijn rijdt vanaf circa 21:00 uur.
- Na circa 00:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur.
- Bij alle ritten wordt aansluiting geboden op de belbus tussen de haltes Schifffahrter Damm en Gelmer.
Route
Halte | ||
Münster, Meckmannweg | ||
Münster, Christoph-Bernhard-Graben | ||
Münster, Sankt-Anna-Kirche | ||
Münster, Mecklenbecker Straße | ||
Münster, Handwerkskammer Bildungszentrum | ||
Münster, Vorländerweg | ||
Münster, Vagedesweg | ||
Münster, Lange Ossenbeck | ||
Münster, Kleihorststraße | ||
Münster, Von-Ossietzky-Straße | ||
Münster, Bischopinkstraße | ||
Münster, Bonhoefferstraße | ||
Münster, Huberstraße | ||
Münster, Platz der Weißen Rose | ||
Münster, Offenbergstraße | ||
Münster, Jugendgästehaus Aasee | ||
Münster, Scharnhorststraße | ||
Münster, Körnerstraße | ||
Münster, Bismarckallee | ||
Münster, Sankt-Antonius-Kirche | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Zumsandestraße | ||
Münster, Hohenzollernring/Finanzgericht | ||
Münster, Villa ten Hompel | ||
Münster, Erpho-Kirche | ||
Münster, Wiener Straße | ||
Münster, Schifffahrter Damm | ||
Münster, Elbestraße | ||
Münster, Saarstraße | ||
Münster, Schleuse | ||
Münster, Hacklenburg | ||
Münster, Mariendorf West | ||
Münster, Im Sundern | ||
Münster, Heidehof | ||
Münster, Dyckburgstraße | ||
Münster, Windbreede | ||
Münster, Sudmühle Freibad | ||
Münster, Sudmühle | ||
Münster, Westfälisches Pferdezentrum | ||
Münster, Sudmühlenstraße | ||
Münster, Hessenbusch | ||
Münster, Hessenweg | ||
Münster, Overeskenhoek | ||
Münster, Ölhafen | ||
Münster, Rieselfelder | ||
Münster, Zur Eckernheide | ||
Münster, Alfersheide | ||
Münster, Gelmerheide | ||
Münster, Schornheide | ||
Münster, Westerheide | ||
Münster, Gelmer | ||
Münster, Mauritz-Mitte | ||
Münster, Emsstraße | ||
Münster, Pulverschuppen | ||
Münster, Sankt Mauritz | ||
Münster, Pleistermühlenweg | ||
Münster, Alter Mühlenweg | ||
Münster, Handorf Gartencenter | ||
Münster, Hobbeltstraße | ||
Münster, Kötterstraße | ||
Münster, Handorf Mitte | ||
Münster, Kirschgarten | ||
Münster, Am Hof zur Linde | ||
Münster, Middelfeld | ||
Münster, Drei Eichen | ||
Münster, Dorbaum | ||
Münster, In der Stroth | ||
Münster, Lützowstraße | ||
Münster, Handorf Kaserne | ||
Münster, Lützowstraße | ||
Münster, In der Stroth | ||
Münster, Am Hornbach | ||
Münster, Am Kerkamp | ||
Münster, Fachklinik Hornheide |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. De opzet van lijn N83 bleef hierbij ongewijzigd, echter werd de halte Drostestraße hernoemd naar Am Hof zur Linde en werd de nieuwe halte Villa ten Hompel aan de route toegevoegd.
Op 29 april 2019 werden de belbusritten verlengd van Hacklenburg naar Gelmer. Tegelijkertijd werd de halte Handorf Gartenzentrum hernoemd in Handorf Gartencenter.
Op 27 april 2020 werd de halte Haus Münsterland hernoemd in Lützowstraße.
Op 7 januari 2021 werd de halte Danziger Freiheit hernoemd in Mauritz-Mitte.