Stadsdienst Venlo Leutherberg Casinoweg - Genooi Karbinderstraat
Voormalige buslijn Stadsdienst Venlo | |
Vervoerder(s) | Zuidooster |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x per uur |
Dal | 3x per uur |
Avond | 2x per 1,5 uur |
Zaterdag | 3x per uur |
Zondag | 3x per uur |
De Stadsdienst Venlo bestond in 1962 uit twee lijnen zonder lijnnummer of letteraanduiding. Deze lijn reed vanaf de Casinoweg via het station naar de Karbinderstraat.
In de dienstregeling 1961/1962 reed deze stadslijn 1x per 20 minuten. Na 22:00 ging de frequentie terug naar 1x per 40 minuten. Op maandag t/m zaterdag begon de dienst tegen 7:15, op zondag tegen 9:30.
In de dienstregeling 1968/1969 was deze situatie nog steeds hetzelfde, de route in het centrum verliep toen echter lichtelijk anders. De bus ging tussen het station en Genooi na de Parade niet meer via de Martinusstraat en Craneveldstraat naar de Hogeweg maar via het Mgr. Nolensplein.
In een Zuidooster lijnoverzicht van 3 juni 1973 is de stadsdienst inmiddels uitgebreid naar vier lijnen en zijn de lijnen voorzien van aparte letters (A t/m D). Deze lijn reed toen als lijn A.
Voormalige route op 26 mei 1968
Halte | ||
Venlo, Casinoweg | ||
Venlo, Bremweg | ||
Venlo, Casinoweg | ||
Venlo, Leutherweg | ||
Venlo, Kaldenkerkerweg | ||
Venlo, Stationsplein | ||
Venlo, Parade | ||
Venlo, Mgr. Nolensplein | ||
Venlo, Hogeweg (Ziekenhuis) | ||
Venlo, Biss. Hoensbroeckstraat | ||
Venlo, Biss. Schrijnenstraat | ||
Venlo, Veldenseweg | ||
Venlo, Karbinderstraat |
Voormalige route 1961-1963
Halte | ||
Venlo, Casinoweg | ||
Venlo, Bremweg | ||
Venlo, Casinoweg | ||
Venlo, Leutherweg | ||
Venlo, Kaldenkerkerweg | ||
Venlo, Stationsplein | ||
Venlo, Parade | ||
Venlo, Martinusstraat | ||
Venlo, Craneveldstraat | ||
Venlo, Hogeweg | ||
Venlo, Biss. Hoensbroeckstraat | ||
Venlo, Biss. Schrijnenstraat | ||
Venlo, Veldenseweg | ||
Venlo, Karbinderstraat |