Lijn 82 Mons SNCB - Trazegnies Terminus
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 82 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Hainaut |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Van Hool newAG300, VDL Citea |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 1-2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Dal (vakantie) | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21:40) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 82 rijdt van Mons via Havre, Maurage, Thieu, Houdeng-Goegnies, La Louvière, Jolimont, Morlanwelz en Chapelle-lez-Herlaimont naar Trazegnies.
Dienstregeling
- Rond schooltijden worden extra ritten gereden, die soms volgens een routeafwijkingen rijden.
- Tijdens vakantieperioden wordt alleen in de spitsrichting 2x/uur gereden, waarbij slechts 1x/uur gereden wordt tussen Thieu en Trazegnies.
Route
Niet alle afwijkingen voor scholieren staan vermeld.
Halte | ||
Mons, SNCB | ||
Mons, Boulevard Sainctelette | ||
Mons, Place des Chasseurs | ||
Mons, Ecole Normale | ||
Mons, Bangue | ||
Mons, Prison | ||
Mons, Lycée | ||
Mons, Rue Valenciennoise | ||
Mons, Hôpital Civil | ||
Mons, Place de Flandre | ||
Mons, Saint-Fiacre | ||
Mons, Arbre Vert | ||
Mons, Chemin d'Obourg | ||
Mons, Bon Pasteur | ||
Mons, Bruyères | ||
Mons, Clef du Bois | ||
Havré, Longue Roie | ||
Havré, Saint-Antoine | ||
Havré, Bon Vouloir | ||
Havré, Château | ||
Havré, Monument | ||
Havré, Place | ||
Havré, Hameau du Pir | ||
Havré, Rue 4 Bonniers | ||
Havré, Ecoles Communales | ||
Havré, Riau | ||
Havré, Avenue Wauters 90 | ||
Havré, Beaulieau | ||
Havré, Charbonnage | ||
Havré, SNCB | ||
Havré, Rue A. Collier | ||
Havré, Ma Campagne | ||
Boussoit, Rue Grande 11 | ||
Boussoit, Entrée du Village | ||
Boussoit, Eglise | ||
Boussoit, Saint-Julien | ||
Maurage, Viaduc | ||
Maurage, Vieux Chêne | ||
Maurage, Place | ||
Maurage, Rue des Garennes | ||
Maurage, Reine Astrid | ||
Thieu, Saint-Jean | ||
Thieu, Traversée à Niveau | ||
Thieu, Eglise | ||
Maurage, Saint-Anne | ||
Strépy-Bracquegnies, Place de Strépy | ||
Strépy-Bracquegnies, Puits Saint-Julien | ||
Strépy-Bracquegnies, Rue Coffé | ||
Strépy-Bracquegnies, SNCB | ||
Strépy-Bracquegnies, Borain | ||
Strépy-Bracquegnies, Route de Thieu | ||
Houdeng-Aimeries, Rue Neuve | ||
Houdeng-Aimeries, Jobrette | ||
Houdeng-Aimeries, Rue Monoyer | ||
Houdeng-Aimeries, Coron Grand'Peine | ||
Houdeng-Aimeries, Bastogne | ||
Houdeng-Aimeries, Fonderie | ||
Houdeng-Aimeries, Tombelle | ||
Houdeng-Goegnies, Rue Houtart | ||
Houdeng-Goegnies, Couturelle | ||
Houdeng-Goegnies, Ancienne Gare | ||
Houdeng-Goegnies, Ascenseur | ||
La Louvière, Dépôt TEC | ||
La Louvière, O.N.E.M. | ||
La Louvière, Carrefour du Gazomètre | ||
La Louvière, Place Mansart | ||
La Louvière, Rue du Parc | ||
La Louvière, Gendarmerie | ||
La Louvière, Bas de Baume | ||
La Louvière, Tivoli | ||
La Louvière, Rue Casterman | ||
Jolimont, Hôpital | ||
Jolimont, Coopérative | ||
Jolimont, Bifurcation | ||
Fayt-lez-Manage, Rue de la Loi | ||
La Hestre, Les Ecoles | ||
Morlanwelz-Mariemont, Maison de Mariemont | ||
Morlanwelz-Mariemont, Saint-Arthur | ||
Morlanwelz-Mariemont, Home Familial | ||
Morlanwelz, Croix Rouge | ||
Morlanwelz, Hôtel de Ville | ||
Morlanwelz, Place Albert 1er | ||
Morlanwelz, SNCB | ||
Morlanwelz, Rue de l'Enseignement | ||
Morlanwelz, Athénée | ||
Morlanwelz, Harmonie | ||
Morlanwelz, Etoile | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Route d'Anderlues | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Bascoup | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Rue Cesar de Pape | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Place Communale | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Rue A. Robert | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Rue de Trazegnies | ||
Chapelle-lez-Herlaimont, Haute Chaussée | ||
Trazegnies, Rue André | ||
Trazegnies, Puits n°5 | ||
Trazegnies, Sentier Madame | ||
Trazegnies, Rue de la Place | ||
Trazegnies, Les Ecoles | ||
Trazegnies, Rue Lejuste | ||
Trazegnies, Terminus |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Vanaf 15 april 2013 vervielen de tussenritten Mons - Maurage op zondag en werd dientengevolge het hele traject nog slechts 1x per 2 uur gereden.
Op 8 juni 2015 werden de ritten van/tot Thieu in deze plaats beperkt tot de halte Eglise. Dit betekende dat de haltes Rue Aulnois en Cité voortaan niet meer bediend worden.
Categorieën:
- Verouderde buitenlandse lijnen
- Buitenlandse lijn 82
- Buitenlandse buslijnen
- Bassin de Mobilité Hainaut
- Lijn in België
- Plaats Mons
- Station Mons
- Plaats Havré
- Station Havré
- Plaats Thieu
- Station Thieu
- Plaats Strépy-Bracquegnies
- Station Bracquegnies
- Plaats Houdeng-Goegnies
- Station Houdeng-Goegnies
- Plaats Morlanwelz
- Station Mariemont
- Station Morlanwelz