Lijn 156 Alkmaar Station NS - Tuitjenhorn Veilingweg
Voormalige buslijn 156 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Alkmaar |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 27 mei 1979 t/m ... |
Voorganger(s) | 156 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/2 uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Lijn 156 reed van Alkmaar via Schoorldam en Warmenhuizen naar Tuitjenhorn.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Zeswielenstraat | ||
Alkmaar, Weg naar Huiswaard | ||
Alkmaar, Drechterwaard | ||
Koedijk, Maalderij Bos | ||
Koedijk, Witte Winkel | ||
Schoorldam, Camping De Rekere | ||
Warmenhuizen, Van Wonderen | ||
Warmenhuizen, Oud Wulpendorp | ||
Warmenhuizen, De Baan | ||
Tuitjenhorn, Veilingweg |
Geschiedenis
Op 27 mei 1979 werd de oude lijn 156 komende vanaf Alkmaar ingekort tot Tuitjenhorn vanwege de dubbelbediening met lijn 155 na de verlenging van laatstgenoemde lijn naar Schagen.