Lijn 242 Les Villettes La Bosse - Trois-Ponts Gare
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 242 in België | |
Vervoerder(s) | Satracom i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 1 september 2013 |
Voorganger(s) | 42a/3 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (wo: richting Trois-Ponts) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/woensdag (ri. Les Villettes) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 242 rijdt van Les Villettes via Bra-sur-Lienne, Jevigné, Lansival, Lierneux, Arbrefontaine, Odrimont, Haute-Bodeux en Basse-Bodeux naar Trois-Ponts.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit van Les Villettes La Bosse naar Trois-Ponts.
- Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Trois-Ponts naar Les Villettes Route de Fosse. Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag rijdt in de middagspits één rit van Trois-Ponts naar Les Villettes Route de Fosse.
Tarief
- Op deze lijn zijn kaartjes van het type Next in beide richtingen geldig voor reizen tussen zone Bra-sur-Lienne of Odrimont en zone Trois-Ponts, hoewel er in één van beide richtingen door meer dan twee zones gereisd wordt. Voor reizen tussen zone Trois-Ponts en overige zones geldt dit niet en geldt het tarief Horizon.
Route
Halte | ||
Les Villettes, La Bosse | ||
Les Villettes, Erria Carrefour | ||
Les Villettes, Erria 75 | ||
Les Villettes, Église | ||
Les Villettes, Centre | ||
Les Villettes, Les Fourirs | ||
Bra-sur-Lienne, Pont de Villettes | ||
Bra-sur-Lienne, Centre | ||
Vaux-Chavanne, Route de Lierneux | ||
Jevigné, Route de Malempré | ||
Jevigné, Ferme Martin | ||
Jevigné, Chemin de Baneux | ||
Jevigné, Église | ||
Lansival, Village | ||
Lierneux, Rue Doyard | ||
Lierneux, Colonie Principale | ||
Lierneux, Carrefour | ||
Lierneux, Bibliothèque Publique | ||
Lierneux, Église | ||
Lierneux, École | ||
Lierneux, École Primaire de l'État | ||
Lierneux, La Vaux | ||
Lierneux, Rue de la Vaux | ||
Lierneux, La Falize | ||
Lierneux, Brux | ||
Lierneux, Gernechamps | ||
Arbrefontaine, Menil Carrefour | ||
Arbrefontaine, Chapelle | ||
Arbrefontaine, Les Marottes | ||
Odrimont, Route d'Arbrefontaine | ||
Odrimont, Village | ||
Odrimont, Amcômont Carrefour | ||
Les Villettes, Route de Fosse | ||
Haute-Bodeux, Fontaine | ||
Haute-Bodeux, 47 | ||
Haute-Bodeux, Monument | ||
Basse-Bodeux, Bac | ||
Basse-Bodeux, Garage Huppertz | ||
Trois-Ponts, Camping | ||
Trois-Ponts, Henrimoulin Carrefour | ||
Trois-Ponts, Route de Basse-Bodeux 60 | ||
Trois-Ponts, Abattoirs | ||
Trois-Ponts, Rue des Écoles | ||
Trois-Ponts, Pont de la Salm | ||
Trois-Ponts, Gare SNCB |
Geschiedenis
Bij aanvang van het schooljaar 2013/2014 op 1 september 2013 werd de lijnenbundel 42a langs de spoorlijn Liège - Gouvy vereenvoudigd. De hoofdlijn op deze route werd voortaan lijn 142 en de ondersteunende schoolbussen kregen de nieuwe lijnnummers 242 (42a/3), 342 (42a/4) en 442 (42a/5).