Lijn 48 Tiel Station - Waardenburg Busstation
Voormalige buslijn 48 | |
Vervoerder(s) | Arriva (2003- onbekend) |
Concessie | Rivierenland |
Regio | Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 2004/2005 t/m 3 januari 2009 |
Voorganger(s) | 48 |
Opvolger(s) | 648 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 48 reed van Tiel via Ophemert, Varik, Opijnen en Neerijnen naar Waardenburg.
Route
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Heiligestraat | ||
Tiel, Rijksscholengemeenschap | ||
Tiel, Nieuwe Tielseweg | ||
Tiel, Westlede | ||
Tiel, De Batouwe | ||
Tiel, Jhr. P.A. Reuchlinlaan | ||
Ophemert, Ophemertsedijk | ||
Ophemert, Steenfabriek | ||
Ophemert, Rode Molen | ||
Ophemert, Hermoesestraat | ||
Ophemert, Waalbandijk | ||
Ophemert, Molenstraat | ||
Ophemert, Goossen Janssenstraat | ||
Ophemert, Vivo | ||
Ophemert, Griedesteeg | ||
Ophemert, Van Beesd | ||
Ophemert, Kloppenhof | ||
Varik, Achterstraat | ||
Varik, Kerkstraat 3 | ||
Varik, Kerkstraat 38 | ||
Varik, Postkantoor | ||
Varik, Toevershof | ||
Varik, Walgtsestraat | ||
Varik, Sportterrein | ||
Heesselt, Heesselt | ||
Heesselt, Gerestraat 40 | ||
Heesselt, Kerklaan | ||
Heesselt, Gemeneweg | ||
Heesselt, Van Riemsdijk | ||
Heesselt, Esterwegsestoep | ||
Opijnen, Esterweg | ||
Opijnen, Zandstraat 59 | ||
Opijnen, Nieuwe Stoep | ||
Opijnen, Smid van Empel | ||
Opijnen, Gemeentehuis | ||
Opijnen, Repelsestraat | ||
Neerijnen, De Vor | ||
Neerijnen, School | ||
Neerijnen, PGEM-Station | ||
Waardenburg, Busstation |
Geschiedenis
Deze lijn reed eerst als reguliere streekbus. In de dienstregeling 2003/2004 van Arriva werd er van maandag t/m zaterdag eens in de 1.5 uur gereden overdag.
In de dienstregeling 2004/2005 was die bus inmiddels vervangen door buurtbus 248 en doorgetrokken van Waardenburg naar Zaltbommel volgens het traject van lijn 49. Lijn 48 ging verder als spitsbus, vermoedelijk vooral schoolbus als aanvulling op de buurtbus tussen Tiel en Waardenburg. In de ochtendspits werd tweemaal van Waardenburg naar Tiel gereden en in de middagspits tweemaal van Tiel naar Waardenburg. Op 4 januari 2009 is de lijn omgenummerd naar 648.