Lijn 10 Manhay Dépôt - Remouchamps Pont de Sougné
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 10 in België | |
Vervoerder(s) | TEC |
Bassin de Mobilité | Luxembourg |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Jonckheere Transit |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | 2-3x/dag |
Dal (vakantie) | 1x/donderdag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/dag |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 10 rijdt van Manhay via Chêne-al-Pierre, Werbomont, Burnontige, Ferrières, Saint-Roch, Xhoris en Aywaille naar Remouchamps.
Route
Halte | ||
Manhay, Dépôt TEC | ||
Manhay, Scierie | ||
Manhay, En Pierreux | ||
Manhay, Garage | ||
Chêne-al-Pierre, Route de Liège | ||
Chêne-al-Pierre, Station | ||
Chêne-al-Pierre, Chemin de Gotale | ||
Chêne-al-Pierre, Eglise | ||
Chêne-al-Pierre, Maison Latour | ||
Harre, Massotte | ||
Harre, Champ de Harre | ||
Champ de Harre, Grand Route | ||
Werbomont, Contrôle Technique | ||
Werbomont, Route de Bastogne | ||
Werbomont, Route de Hamoir | ||
Grand Trixhe, Carrefour | ||
Burnontige, La Cherhalle | ||
Burnontige, Chemin du Vicinal 5i | ||
Burnontige, Chemin du Vicinal | ||
Burnontige, Fosse du Loup | ||
Burnontige, Chapelle | ||
Burnontige, La Raumont | ||
Malboutée, Malboutée | ||
Izier, Route de Werbomont 1 | ||
Izier, Rue de l'Argote | ||
Izier, Route de Werbomont 40 | ||
Izier, Eglise | ||
Izier, Route de Werbomont 40 | ||
Izier, Rue de l'Argote | ||
Izier, Route de Werbomont 1 | ||
Ferrières, Voie du Thier | ||
Ferrières, Au Clocher | ||
Ferrières, Place | ||
Ferrières, Lognoul | ||
Ferrières, Houpet | ||
Ferrières, Rue des Aquesses | ||
Ferrières, Malacord | ||
Férot, Carrefour | ||
Férot, 6 | ||
Rouge-Minerie, Eglise | ||
Rouge-Minerie, 58 | ||
Saint-Roch, Collège | ||
Xhoris, Rue Saint-Roch 24 | ||
Xhoris, Le Bati | ||
Xhoris, Mont de Fontaine Grand Route | ||
Xhoris, Mont de Fontaine | ||
Xhoris, Route du Petit Bati | ||
Xhoris, Eglise | ||
Xhoris, Maison Communale | ||
Xhoris, Chemin de Fanson | ||
Xhoris, Chemin de Harzé | ||
Awan, Laiterie de Fanson | ||
Awan, Ecole | ||
Awan, Eglise | ||
Aywaille, Rue des Liégeois | ||
Aywaille, Mont d'Amblève | ||
Aywaille, Route de Werbomont | ||
Aywaille, Bureau des Contributions | ||
Aywaille, Rue du Chalet 14 | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Gare SNCB | ||
Aywaille, Place | ||
Aywaille, Avenue Libert | ||
Aywaille, Dieupart Eglise | ||
Aywaille, Super Delhaize | ||
Remouchamps, Institut Saint-Raphaël | ||
Remouchamps, Route de Henumont | ||
Remouchamps, Pont de Sougné |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 1 maart 2019 werd de route in Remouchamps met één halte doorgetrokken naar de halte Pont de Sougné. Op laatstgenoemde halte stond de bus het overige verkeer minder in de weg en in de praktijk werd deze halte al als wachthalte gebruikt.