Lijn 105 Barneveld Station Centrum - Arnhem Centraal Station
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 22 nov 2020 om 13:28 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{Nieuwedrgl1}} {{LijnInfo |lijnnr=105 |vervoerder=RRReis (Keolis Nederland) |concessie=IJssel-Vecht (2021-2022) |lijnsoort=Streekbus |materieel=BYD K9|BY...')
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 105 | |
Vervoerder(s) | RRReis (Keolis Nederland) |
Concessie | IJssel-Vecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | BYD K9UB |
Rijdt sinds | 13 december 2020 |
Voorganger(s) | 105 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 105 rijdt van Barneveld via Wekerom, Otterlo en Oud Reemst naar Arnhem.
Route
Halte | ||
Barneveld, Station Barneveld Centrum (gekoppeld aan lijn 205) | ||
Barneveld, Van Dompselaerstraat | ||
Barneveld, Julianaplein | ||
Barneveld, Lange Voren | ||
De Valk, Garage Veldhuizen | ||
Wekerom, Kruispunt | ||
Otterlo, Rotonde | ||
Otterlo, Centrum | ||
Otterlo, Onderlangs | ||
Otterlo, De Zanding | ||
Otterlo, 't Lage Veld | ||
Oud Reemst, Oud Reemsterweg | ||
Arnhem, 's-Kooningsjaght | ||
Arnhem, Grijsoord | ||
Arnhem, Revalidatie Centrum BIO | ||
Arnhem, Van der Valk/Papendal | ||
Arnhem, Maarsbergseweg | ||
Arnhem, De Leeren Doedel | ||
Arnhem, De Vijverberg | ||
Arnhem, Klein Warnsborn | ||
Arnhem, Schelmseweg | ||
Arnhem, Amsterdamseweg/Het Dorp | ||
Arnhem, Landgoed Rosorum | ||
Arnhem, Burgemeester Weertsstraat/Amsterdamseweg | ||
Arnhem, Centraal Station/Sonsbeekzijde | ||
Arnhem, Willemsplein | ||
Arnhem, Centraal Station |
Geschiedenis
Op 13 december 2020 ging de twee jaar durende noodconcessie voor de regio IJssel-Vecht van start. Het vervoer in de regio werd voortaan door Keolis Nederland onder de merknaam RRReis verzorgd. Lijn 105 kreeg een versnelde route tussen Barneveld en Otterlo. Voortaan werd via Wekerom gereden in plaats van via Harskamp en Kootwijkerbroek. De bediening van Kootwijkerbroek werd overgenomen door lijn 104. Nieuw op lijn 105 was dat van maandag tot en met vrijdag de frequentie werd verhoogd naar 2x/uur.