Lijn 763 Antwerpen, Rooseveltplaats - Haminastraat
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 763 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Antwerpen |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 18 april 2015 |
Voorganger(s) | 35 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 763 rijdt van Antwerpen Rooseveltplaats via Antwerpen Ferdinanduspolder en Oosterweel naar de Haminastraat.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten richting Kaai 91. De laatste rit hiervan rijdt tot de Royerssluis en rijdt alleen tijdens de schoolweken en het Herfstverlof.
- Tijdens de middagspits rijden twee ritten naar de Rooseveltplaats.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Rooseveltplaats | ||
Antwerpen, Sint-Jansplein | ||
Antwerpen, Noorderplaats | ||
Antwerpen, Royerssluis | ||
Antwerpen, Oosterweel-Kerk | ||
Antwerpen, Pasec | ||
Antwerpen, F. Maas | ||
Antwerpen, Vets | ||
Antwerpen, Schenkeldijk | ||
Antwerpen, Ouland | ||
Antwerpen, Koordekenshoef | ||
Antwerpen, Haminastraat |
Geschiedenis
Op 18 april 2015 werd lijn 35 vernummerd in 763.
Op 3 juni 2017 werd de route gewijzigd. Voortaan ging deze lijn in beide richtingen via het Sint-Jansplein rijden, daarnaast werden in vervolg de haltes Londen en Cadix aangedaan in plaats van Binnenvaartstraat en Indiëstraat.
Op een onbekend moment vervielen de haltes Cadix en Ferdinanduspolder.