Lijn 423 Dortmund, Grevel - Gürtlerstraße
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 6 nov 2019 om 22:21
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 423 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | DSW21 |
Verkeersverbond | VRR |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Dortmund |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3-6x/uur |
Spits (vakantie) | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 423 rijdt van Dortmund Grevel naar Lanstrop.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden drie extra ritten van de Steinhofstraße naar Grevel en in de middag tussen 14:30 uur en 16:00 uur wordt 6x/uur gereden vanaf Grevel naar de Gürtlerstraße. Deze ritten rijden niet in de vakantieperiodes.
Route
Halte | ||
Dortmund, Grevel | ||
Dortmund, Am Brandhof | ||
Dortmund, Grevel Wasserturm | ||
Dortmund, Lanstrop Friedhof | ||
Dortmund, Alekestraße | ||
Dortmund, Schafstallstraße | ||
Dortmund, Steinhofstraße | ||
Dortmund, Hinnenberg | ||
Dortmund, Färberstraße | ||
Dortmund, Gürtlerstraße | ||
Geschiedenis
Op 26 oktober 2019 werd de frequentie van Grevel naar de Gürtlerstraße doordeweeks tussen 14:30 en 16:00 uur verhoogd van 3x/uur naar 6x/uur.