Lijn 446 Oostmalle Busstation - Essen College (2013)
Voormalige buslijn 446 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 september 2013 t/m onbekend |
Voorganger(s) | 440 |
Opvolger(s) | 446 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 446 reed van Oostmalle via Westmalle, Sint-Lenaarts, Brecht, Loenhout, Wuustwezel, Achterbroek en Nieuwmoer naar Essen.
Route
Halte | ||
Oostmalle, Kapel | ||
Oostmalle, Lierselei | ||
Oostmalle, Busstation | ||
Oostmalle, De Schaaf | ||
Oostmalle, Steenovenstraat | ||
Westmalle, Kapelstraat | ||
Westmalle, Zandstraat | ||
Westmalle, Schaggeleweg | ||
Westmalle, Rerum Novarumlaan | ||
Westmalle, Mariënhove | ||
Westmalle, Sint-Jan Berchmans | ||
Westmalle, Mariagaarde | ||
Westmalle, Oude Molenstraat | ||
Sint-Lenaarts, Paaltjesdreef | ||
Sint-Lenaarts, Groot Veerle | ||
Sint-Lenaarts, Kruispunt Klein Veerle | ||
Sint-Lenaarts, Wijkschool Klein Veerle | ||
Sint-Lenaarts, Bremstraat | ||
Brecht, Kanaallaan | ||
Brecht, Duivelstraatje | ||
Brecht, H. Schoofsstraat | ||
Brecht, Gemeentehuis | ||
Brecht, Biest | ||
Brecht, Wemersweg | ||
Brecht, Oude Veldstraat | ||
Brecht, Sint-Lenaartsebaan | ||
Loenhout, Weehagenweg | ||
Loenhout, Begraafplaats | ||
Loenhout, Kerk | ||
Loenhout, Bareelstraat | ||
Loenhout, Steenweg Neerven | ||
Loenhout, Donkweg | ||
Wuustwezel, Stelplaats | ||
Wuustwezel, Voetbalplein | ||
Wuustwezel, Stella Matutina | ||
Wuustwezel, G. Gezellelaan | ||
Wuustwezel, Dorp | ||
Wuustwezel, Sint-Willibrordusstraat | ||
Wuustwezel, Sint-Godelievestraat | ||
Wuustwezel, Witgoorsebaan | ||
Wuustwezel, Zuymoeren | ||
Kalmthout, Duffelaarstraat | ||
Achterbroek, Leyterstraat | ||
Achterbroek, Kapelleke | ||
Achterbroek, Handelaar | ||
Achterbroek, Huis Maes | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekhoeve | ||
Nieuwmoer, Zilverhoekstraat | ||
Nieuwmoer, Darm | ||
Nieuwmoer, Holleweg | ||
Nieuwmoer, Dorpplaats | ||
Nieuwmoer, Kapel | ||
Nieuwmoer, Boentbosch | ||
Nieuwmoer, Grens Essen | ||
Essen, Rijkmakerslaan | ||
Essen, Spijker | ||
Essen, Gemeentehuis | ||
Essen, Atheneum | ||
Essen, Mariaberg | ||
Essen, Sint-Jozef | ||
Essen, Mariaberg | ||
Essen, Atheneum | ||
Essen, Bibliotheek | ||
Essen, Kloosterstraat | ||
Essen, Sint-Antoniusstraat | ||
Essen, Sint-Antoniuskerk | ||
Essen, Station | ||
Essen, Heemhuis | ||
Essen, Nolsebaan | ||
Essen, College |
Geschiedenis
Bij aanvang van het nieuwe schooljaar 2013/2014 op 1 september 2013 kwam het gehele spitstraject tussen Essen en Noorderkempen van lijn 440 te vervallen. Daarvoor in de plaats kwamen de nieuwe lijnen lijn 446 (Oostmalle - Essen) en 447 (Essen - Wuustwezel).