Lijn 390 Mol Instituut Sint-Paulus - Arendonk Grens
Voormalige buslijn 390 in België | |
Vervoerder(s) | (Marcel Cars i.o.v.) De Lijn |
Concessie | Antwerpen |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Van Hool A600, Van Hool New A360H, Mercedes-Benz Citaro, Mercedes-Benz Conecto, Irisbus Agora |
Periode | Onbekend |
Opvolger(s) | 390 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/dag |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | 1x/woensdag |
Dal (vakantie) | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 390 reed van Mol via Dessel en Retie naar Arendonk.
In de ochtendspits reden twee ritten van Arendonk naar Mol, waarvan één rit via de Brandkuil reed. Op woensdagmiddag reed één rit van Arendonk College naar Retie en één rit van Mol naar Arendonk, via het College. Op overige dagen reed ook één rit van Mol naar Arendonk, maar dan niet via het College.
Route
Halte | ||
↑ | Mol, Gemeenschapsschool | |
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, Kleinendijk | ||
↓ | Mol, Sint-Paulusinstituut | |
Mol, Klijnendijk | ||
Mol, Martelarenstraat | ||
Mol, College | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Station | ||
Mol, Hangarstraat | ||
Mol, Violettenstraat | ||
Mol, Speelpleinstraat | ||
Mol, Beukenbosstraat | ||
Mol, Zandputlaan | ||
Mol, Dungendijk | ||
Mol, Brandkuilstraat | ||
Mol, Kerkhoflaan | ||
Mol, Belgiëlaan | ||
Mol, Langendijk | ||
Dessel, Goormansdijk | ||
Dessel, Kromme Elleboogstraat | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Koolvenstraat | ||
Dessel, Kuilstraat | ||
Retie, Werbeek | ||
Retie, Nieuwstraat | ||
Retie, Markt | ||
Retie, Hovenstraat | ||
Retie, Boesdijk | ||
Retie, Oude Arendonksebaan | ||
Retie, Plas | ||
Retie, Obroek | ||
Arendonk, Nieuwendijk | ||
Arendonk, Berendonk | ||
Arendonk, Hertevelden | ||
Arendonk, Kerkstraat | ||
Arendonk, Kerk | ||
↑ | Arendonk, College | |
Arendonk, Gemeentehuis | ||
Arendonk, Wezenstraat | ||
Arendonk, Molenzicht | ||
Arendonk, Wamp | ||
Arendonk, Neerstraat | ||
Arendonk, Pelgrimsplein | ||
Arendonk, Onder d'Eiken | ||
Arendonk, Roeststraat | ||
Arendonk, Grens Langschelpen | ||
Arendonk, Nederlandse Grens |
Geschiedenis
- Op een onbekend moment verviel de route via Witgoor.
Halte | ||
Dessel, Markt | ||
Dessel, Dijkstraat | ||
Dessel, Polderstraat | ||
Dessel, Grachtstraat | ||
Witgoor, Perestraat | ||
Witgoor, Kerk | ||
Witgoor, Gemeentedijkstraat | ||
Witgoor, Huzarenberg | ||
Witgoor, Bogaardstraat | ||
Witgoor, Heidekapel | ||
Dessel, Kuilstraat |
- Op een onbekende datum (voor 30 maart 2017) werden Sint-Claracollege in Arendonk, TISP in Mol en Campus Puttestraat in Balen in de route opgenomen.