Lijn 16 Münster, Meckmannweg - Kinderhaus Brüningheide
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 16 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Stadtwerke Münster |
Verkeersverbond | WT |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Münster |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro G MAN Lion's City G Solaris Urbino G |
Rijdt sinds | 10 oktober 2016 |
Voorganger(s) | 6, 16 |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond (werkdagen) | 3x/uur (tot 21:00) |
Zaterdag | 3x/uur |
Zaterdagavond | 3x/uur (tot 21:00) |
Zondag | 1-2x/uur |
Zondagavond | 2x/uur (tot 21:00) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 rijdt van Münster Mecklenbeck via Inselbogen, Hauptbahnhof, Zentrum en Kreuz naar Kinderhaus.
Dienstregeling
- Op zondag wordt na 12:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Münster, Meckmannweg | ||
Münster, Holtkamp | ||
Münster, Heroldstraße | ||
Münster, Meyerbeerstraße | ||
Münster, Dingbängerweg | ||
Münster, Umspannwerk | ||
Münster, Mersmannsstiege | ||
Münster, Kerkheideweg/Brillux | ||
Münster, Boeselagerstraße | ||
Münster, P+R Weseler Straße | ||
Münster, Buckstraße | ||
Münster, Inselbogen/Sparkassenzentrale | ||
Münster, DZ HYP/IHK | ||
Münster, Kolde Ring/LVM | ||
Münster, Geiststraße | ||
Münster, Sankt Antonius Kirche | ||
Münster, Ludgeriplatz | ||
Münster, Hauptbahnhof | ||
Münster, Eisenbahnstraße | ||
Münster, Altstadt/Bült | ||
Münster, Tibusstraße | ||
Münster, Kreuzschanze | ||
Münster, Hoyastraße | ||
Münster, Nordplatz | ||
Münster, Cheruskerring | ||
Münster, Polizeipräsidium/LWL-Klinik | ||
Münster, Dreifaltigkeitskirche | ||
Münster, Germania Campus | ||
Münster, Meßkamp | ||
Münster, Dreizehnerstraße | ||
Münster, Ermlandweg | ||
Münster, Im Moorhock | ||
Münster, Martin Niemöller Straße | ||
Münster, Eimermacherweg | ||
Münster, Idenbrockplatz | ||
Münster, Feldstiegenkamp | ||
Münster, Meinertzstraße | ||
Münster, Killingstraße | ||
Münster, Kinderhaus Brüningheide |
Geschiedenis
Op 10 oktober 2016 werd de gehele stadsdienst van Münster opnieuw opgezet. Lijn 16 ging volgens dezelfde route als lijn 15 tussen het Hauptbahnhof en de Ermlandweg rijden. Vanaf de Ermlandweg werd de route van de oude lijn 6 gevolgd naar Brüningheide.
Op 1 augustus 2017 werden de vijf verkeersverbonden in Westfalen samengevoegd tot één tariefverbond met de naam Westfalen Tarif.
Op 30 juli 2018 werd de halte WL Bank/IHK hernoemd in DZ HYP/IHK.