Lijn 86 Den Haag Leyenburg - Rotterdam Centraal Station
Lijn 86 is de Interliner voor de verbinding tussen Schiedam en Den Haag. De lijn vertrekt vanaf OV-knooppunt Leyenburg, via busstation Naaldwijk rechtstreeks naar Maasland en Schiedam. In de spitsuren rijdt de bus door naar het centraal station van Rotterdam.
Dienstuitvoering
Frequentie
Maandag t/m Vrijdag
- Tussen 06.00 en 08.00: 5x per uur (alle ritten naar R'dam CS)
- Tussen 08.00 en 17.00: 4x per uur
- Tussen 17.00 en 18.00: 3x per uur
- Tussen 18.00 en 00.00: 2x per uur
Zaterdag
- Tussen 06.00 en 23.00: 2x per uur
Zondag
- Tussen 08.00 en 19.00: 2x per uur
- Tussen 19.00 en 23.00: 1x per uur
Materieel
Deze lijn wordt voornamelijk gereden met Mercedes-Benz Integro's (2900-serie), maar de laatste tijd komt er ook wel eens een VDL Berkhof Ambassador of Den Oudsten Alliance op te rijden.
Route
Vanaf OV-knooppunt Leyenburg rijdt de bus via de Escamplaan Den Haag uit. Dan rijdt deze langs de dorpen Poeldijk en Honselersdijk naar het busstation in Naaldwijk. Vervolgens rijdt de Interliner over de A20 naar Maasland en Schiedam en in de spitsuren naar Rotterdam.
Haltelijst
Halte | ||
Leyenburg | ||
Dedemsvaartweg | ||
Dr. H.E. Van Gelderlaan | ||
Zichtenburglaan | ||
Lozerlaan | ||
De Uithof | ||
Teylingerlaan | ||
Paul Captijnlaan | ||
Dr. Weitjenslaan | ||
Nieuweweg | ||
Nederhof | ||
Strijplaan | ||
Industriestraat | ||
Verdilaan | ||
Pijle Tuinen | ||
Viaduct | ||
Station Schiedam Centrum | ||
Beukelsweg (spits) | ||
Beukelsdijk (spits) | ||
Henegouwerplein (spits) | ||
Station Rotterdam Centraal (spits) |
Dienstregeling
- Dienstregeling op de Connexxion-site