Lijn 626 Sleeuwijk Tol West - Breda Hogeschoollaan
Buslijn 626 | |
Vervoerder(s) | Bravo (TCR i.o.v. Arriva) |
Concessie | West-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | 626 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/ochtendspits |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 626 rijdt van Sleeuwijk via Nieuwendijk, Hank, Raamsdonksveer en Oosterhout naar Breda.
Dienstregeling
- Rijdt in de ochtendspits buiten de schoolvakanties twee ritten naar Breda.
Route
Halte | ||
↓ | Sleeuwijk, Tol West | |
Nieuwendijk, Rijksweg A27 | ||
Hank, Rijksweg A27 | ||
Raamsdonksveer, Maasdijk | ||
Raamsdonksveer, Essenboom | ||
Raamsdonksveer, Breetweerlaan | ||
Raamsdonksveer, Hooipolder | ||
↓ | Raamsdonksveer, Van Wijngaardenstraat | |
Raamsdonksveer, Oosterhoutseweg | ||
Oosterhout, Kreeksluisweg | ||
Oosterhout, Dommelbergenweg | ||
Oosterhout, Burgemeester Elkhuizenlaan | ||
Oosterhout, Amphia Ziekenhuis Pasteurlaan | ||
↓ | Oosterhout, Busstation | |
Oosterhout, Mathildastraat | ||
Oosterhout, Slotlaan | ||
Oosterhout, Zuiderhout | ||
Oosterhout, Vondellaan | ||
Oosterhout, Ranonkelstraat | ||
Oosterhout, Europaweg | ||
Breda, Bijster | ||
Breda, Amphia Ziekenhuis Molengracht | ||
↓ | Breda, Hogeschoollaan |
Geschiedenis
- Op 10 december 2017 kwam het traject tussen Geertruidenberg en Raamsdonksveer te vervallen. Hiervoor in de plaats begon de lijn in Sleeuwijk. In Oosterhout werd de route uitgebreid met de halte Zuiderhout. Ook werd de dienstregeling uitgebreid met een tweede rit.