Lijn 68b Kortrijk Station - Tielt Station
Voormalige buslijn 68b in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | West-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/dag |
Avond | 1x/uur (tot 19:35) |
Zaterdag | 1x/(2) uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 68b reed van Kortrijk via Kuurne, Hulste, Ingelmunster en Molenbeke naar Tielt.
Dienstregeling
- Richting Tielt reden slechts enkele ritten via de Markt in Tielt. Richting Kortrijk reden alle ritten via deze halte.
- In de spitsuren reden enkele ritten uitsluitend op deeltrajecten.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Kortrijk, Station | ||
Kuurne, Katte | ||
Hulste, Kalsijde | ||
Ingelmunster, Station | ||
Ingelmunster, Plaats | ||
Meulebeke, Grote Plaats | ||
Tielt, Markt | ||
Tielt, Station |