Lijn 70 Zwolle Station - Zwartsluis Busstation
Voormalige buslijn 70 | |
Vervoerder(s) | NWH (... - 1991), DVM/NWH (1992 - ...) |
Regio | Kop van Overijssel |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1991 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/avond |
Koopavond | 1-3x/avond |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Zondagavond | 1x/avond |
Lijn 70 reed van Zwolle via Genne en Hasselt naar Emmeloord.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zwolle, Station | ||
Zwolle, Weezenlanden | ||
Zwolle, Sophiaziekenhuis | ||
Zwolle, Campherbeeklaan | ||
Genne, Havezatheweg | ||
Hasselt, Hendrik van Viandenplein | ||
Hasselt, Scheepswerf | ||
Zwartsluis, De Velde | ||
Zwartsluis, Busstation |