Lijn 109 Essen, Frohnhausen Breilsort - Steele S-Bahnhof
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 11 jan 2018 om 11:42
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Tramlijn 109 in Duitsland | |
Vervoerder(s) | Ruhrbahn |
Concessie | VRR |
Lijnsoort | Tram |
Stadsdienst | Essen |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Dal | 6x/uur |
Avond | 2-4x/uur |
Zaterdag | 4x/uur |
Zondag | 4x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 109 rijdt van Essen Frohnhausen via Holsterhausen, Berliner Platz en Hollestraße naar Steele.
Dienstregeling
- Na 21:00 uur wordt de frequentie verlaagd van 4x/uur naar 2x/uur.
Route
Halte | ||
Essen, Frohnhausen Breilsort | ||
Essen, Kieler Straße | ||
Essen, Onckenstraße | ||
Essen, Gervinusstraße | ||
Essen, Am Riehlpark | ||
Essen, Alfred Krupp Schule | ||
Essen, Schederhofstraße | ||
Essen, Frohnhauser Straße | ||
Essen, ThyssenKrupp | ||
Essen, Berliner Platz | ||
Essen, Rheinischer Platz | ||
Essen, Rathaus Essen | ||
Essen, Hollestraße | ||
Essen, Wasserturm | ||
Essen, Wörthstraße | ||
Essen, Schwanenbuschstraße | ||
Essen, Parkfriedhof | ||
Essen, Dinnendahlstraße | ||
Essen, Knappschafts Krankenhaus | ||
Essen, Stadtgarten | ||
Essen, Steele Bahnhof |
Geschiedenis
Op 1 september 2017 trad de fusie tussen de stadsvervoerders van Mülheim (MVG) en Essen (EVAG) tot de Ruhrbahn in werking. De naam Ruhrbahn verscheen vanaf dat moment steeds meer in het straatbeeld.