Lijn 618 Sint-Maartensdijk Provincialeweg - Halsteren Steenspil
Buslijn 618 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zeeland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 24 augustus 2014 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 618 rijdt van Sint Maartensdijk via Stavenisse, Sint Annaland, Sint Maartensdijk, Scherpenisse, Poorvliet en Tholen naar Halsteren.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit via Sint Annaland, de andere rit keert na Stavenisse direct weer terug naar Sint Maartensdijk
- In de middagspits rijden twee ritten de gehele route.
- Op dinsdagmiddag wordt slechts één rit gereden.
Route
Halte | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Sint Maartensdijk, Weelweg | ||
Stavenisse, Boswei | ||
Stavenisse, Poststraat | ||
Stavenisse, Boswei | ||
Sint Maartensdijk, Weelweg | ||
Stavenisse, Tolweg | ||
Sint Annaland, Dorpsweg | ||
Sint Annaland, Tweede Dijk | ||
Sint Maartensdijk, Provincialeweg | ||
Scherpenisse, Spuidamstraat | ||
Poortvliet, Zuidplantsoen | ||
Tholen, Hertenkamp | ||
Tholen, Vliethof | ||
Tholen, Grindweg | ||
Tholen, Deltaweg | ||
Halsteren, Molenplein | ||
Halsteren, Steenspil |
Geschiedenis
Op 24 augustus 2014 werd deze nieuwe scholierenlijn ingevoerd.
Op 5 januari 2015 werd de route flink uitgebreid. Alle kernen op Tholen worden voortaan door deze schoolbus aangedaan en er wordt ook 'door' Tholen gereden.
Op 1 maart 2015 werd de nieuwe dienstregeling van de concessie Zeeland ingevoerd. Op dat moment vervielen enkele haltes op de route.
Op 12 april 2015 werd de halte Sint Maartensdijk, Weelweg aan de route van deze lijn toegevoegd.
Op 30 augustus 2015 werd dinsdags een afwijkende dienstregeling ingevoerd.
Op 10 december 2017 werd de dienstregeling versimpeld en veranderden de vertrektijden.