Lijn H13 Hasselt Station - Kiewit Banneux Kerk
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn H13 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Hasselt |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 30 oktober 2017 |
Voorganger(s) | H2, H3 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/avond |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn H13 rijdt van station Hasselt een grote lusroute via Kuringen, Sint-Jansheide en Kiewit.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één extra rit naar een alternatief eindpunt in Kiewit en rijdt één extra rit van Kiewit naar Hasselt.
Route
Halte | ||
↓ | Hasselt, Station | |
Hasselt, Lazarijstraat | ||
Hasselt, Kuringersteenweg | ||
Hasselt, Oude Spoorbaan | ||
Kuringen, Sporthal | ||
Kuringen, Van Groesbeekstraat | ||
Kuringen, Diepstraat | ||
Kuringen, Kerk | ||
Kuringen, Demerbrug | ||
Kuringen, Overdemer | ||
Kuringen, Jessenhof | ||
Kuringen, Kanaalbrug | ||
Sint-Jansheide, Semmestraat | ||
Sint-Jansheide, Nieuwstraat | ||
70px | Sint-Jansheide, Heide | |
Sint-Jansheide, Monerikstraat | ||
Banneux, Populierenstraat | ||
Banneux, Weidestraat | ||
Banneux, Pretland | ||
Banneux, Rechterstraat | ||
Banneux, Kempenhof | ||
Sint-Jansheide, Overweg | ||
Kiewit, Sint-Janshoefstraat | ||
Kiewit, Schrijnbroekstraat | ||
↓ | Kiewit, Nobellaan | |
Sint-Jansheide, Kerk | ||
Sint-Jansheide, Hommelheide | ||
Sint-Jansheide, Paalsteenstraat | ||
Kiewit, Vijversstraat | ||
Kiewit, Waterleliestraat | ||
Kiewit, Rietstraat | ||
Kiewit, Sporthal | ||
↓ | Kiewit, Kinderboerij | |
70px | Kiewit, Sporthal | |
Kiewit, Stadsheide | ||
Kiewit, KMO | ||
Kiewit, KIDS | ||
Hasselt, Detmoldlaan | ||
Hasselt, Eindhovenlaan | ||
Hasselt, Dreef | ||
Hasselt, Leeuweriklaan | ||
Hasselt, Hazelarenlaan | ||
Hasselt, Banneux Kerk | ||
Hasselt, A. Dumonstraat | ||
Hasselt, Banneuxstraat | ||
Hasselt, Weg naar Genk | ||
Hasselt, Handelsschool | ||
Hasselt, Zwembad | ||
↓ | Hasselt, Dusartplein | |
Hasselt, Molenpoort | ||
Hasselt, Diesterpoort | ||
↓ | Hasselt, Station |
Geschiedenis
Op 30 oktober 2017 werd in Hasselt het H-net 2.0 geïntroduceerd. De stadsdienst bestaat voortaan uit 19 lijnen, die allen in één richting een lusroute rijden in en door Hasselt en omliggende plaatsen. Hierbij werden tevens nieuwe verbindingen aangeboord, maar kwamen ook verbindingen te vervallen. De nieuwe lijn H13 ging een lusroute rijden via Kuringen, Sint-Jansheide en Kiewit en nam daarmee de routes van lijn H2 en lijn H3 over.