Lijn 650 Leerdam Station - Culemborg Station
Versie door Reiziger ddrs (overleg | bijdragen) op 20 jan 2010 om 21:50 (Lijn 650 Leerdam Station - Culemborg Kon. Wilhelmina College hernoemd naar Lijn 650 Leerdam Station - Culemborg Weidsteeg: hernoemt n.a.v. verlenging route)
Buslijn 650 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Rivierenland |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 2 ritten |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 650 is een schoolbus en rijdt van Leerdam via Rumpt en Beesd naar Culemborg.
Route
Halte | ||
Leerdam, Station | ||
Leerdam, Dr. C. Voogdplein | ||
Leerdam, Prinses Marijkestraat | ||
Leerdam, Lingepolikliniek | ||
Rumpt, Veerweg / N237 | ||
Beesd, Veerweg | ||
Beesd, Huis te Beestlaan | ||
Beesd, Dorpsplein | ||
Beesd, Wilhelminaplein | ||
Beesd, Parkweg | ||
Beesd, Katijdeweg / Busterweg | ||
Culemborg, SGM Lek & Linge | ||
Culemborg, Kon. Wilhelmina College | ||
Culemborg, Weidsteeg |