Lijn 297 Almere Busstation 't Oor - Utrecht AZU
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 feb 2016 om 23:46
Voormalige buslijn 297 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio's | Midden-Utrecht, Gooi- en Vechtstreek, Zuid-Flevoland |
Lijnsoort | Spitsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 297 reed van Almere via Blaricum naar De Uithof in Utrecht.
In de ochtendspits begonnen 2 ritten in Almere en één in Blaricum, in de middagspits was dit in omgekeerde richting.
Route
Halte | ||
Almere, Busstation 't Oor | ||
Blaricum, Carpoolplaats | ||
Utrecht, Provinciehuis | ||
Utrecht, AZU |