Lijn 47 Sneek Busstation/NS - Blauwhuis
Voormalige buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | FRAM |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Leyland |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag (IJlst-Sneek) |
Lijn 47 reed tussen Sneek via IJlst, Abbega, Niezijl en Westhem naar Blauhuis. Naast de ritten naar Blauwhuis, was er op het traject Sneek - IJlst de gehele dag een uursdienst van kracht.
Route
Halte | ||
Sneek Autobusstation NS | ||
IJlst, Brug | ||
Niezijl, Niezijl | ||
Niezijl, Piekemeer | ||
Abbega, Hoek | ||
Westhem, De Kat | ||
Waterloo, Dorp |