Lijn 239 's-Hertogenbosch Centraal Station - Udenhout Boterbloem
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 mrt 2017 om 11:53
Buurtbuslijn 239 | |
Vervoerder(s) | Bravo (Arriva) |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Helvoirt |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 239 rijdt van 's-Hertogenbosch via Cromvoirt, Helvoirt en Biezenmortel naar Udenhout.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Leeghwaterlaan | ||
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | ||
's-Hertogenbosch, Koning Willem I-College | ||
's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis | ||
's-Hertogenbosch, Deuteren | ||
Cromvoirt, Deutersestraat | ||
Cromvoirt, Kerk | ||
Nieuwkuijk, Distelberg | ||
Helvoirt, Nieuwkuijkseweg | ||
Helvoirt, Helvoirtsestraat | ||
Helvoirt, Torenstraat | ||
Helvoirt, Busstation | ||
Helvoirt, Kastanjelaan | ||
Helvoirt, Lindelaan | ||
Biezenmortel, Schoorstraat | ||
Biezenmortel, Udenhoutseweg | ||
Biezenmortel, Klooster Emmaus | ||
Biezenmortel, Biezenmortelsestraat | ||
Biezenmortel, Capucijnenstraat | ||
Udenhout, Gommelsestraat | ||
Udenhout, Groenstraat-Oost | ||
Udenhout, Achthoevenstraat | ||
Udenhout, Boterbloem | ||
Udenhout, Groenstraat |
Geschiedenis
Op 14 december 2014 werd de oude concessie Midden-Brabant ingelijfd bij de nieuwe concessie Oost-Brabant. Deze was na de aanbesteding gewonnen door Arriva.